|

احتمال حضور پکیجی دو بازیکن در پرسپولیس!

بر اساس آخرین خبرها کادر فنی قرمزها قصد دارد در پنجره زمستانی نقل و انتقالات خط دفاعی این تیم را تقویت کند.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که پرسپولیس این روزها و در آستانه بازی مقابل شاگردان رسول خطیبی و آلومینیوم اراک با کمبود مدافع تخصصی در خط دفاع روبه رو است کادر فنی این تیم و در راس آن یحیی گل محمدی قصد دارد کمبود بازیکن در خط دفاعی را با جذب بازیکن با تجربه و توانمند در نقل و انتقالات نیم فصل پوشش دهد.

هر چند بسیاری از خبرها حاکی از پیوستن یک مدافع خوب به جمع شاگردان یحیی گل محمدی است اما اخبار دریافتی از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که یکی از ایجنت های اطراف این باشگاه قصد دارد یک مدافع که فصل پیش از یک تیم بزرگ به یک تیم شهرستانی رفته بود را به هر طریقی است به پرسپولیس و یحیی گل محمدی تحمیل کند. در واقع گفته اند اگر پرسپولیس این مدافع با کیفیت را می خواهد باید پکیجی عمل کند و در کنارش یک مدافع متوسط به پایین هم بگیرد!

مدافعی که قرار ایجنت معروف به پرسپولیس ارائه کرده فصل گذشته در یک بازی مقابل یک تیم بزرگ دچار آسیب دیدگی پارگی رباط صلیبی شده بود که بعد از عمل جراحی و انجام مراحل درمانی، اکنون شرایط آماده سازی بدنی را پشت سر می‌گذارد تا آماده بازگشت به لیگ برتر شود و شرایطی مشابه به محمد انصاری مدافع قرمزها دارد.

این مدافع متوسط به پایین در حال حاضر علیرغم اخباری که در رسانه های نزدیک به ایجنت مطرح می شود از آمادگی بدنی لازم به دور است و مدیربرنامه های این بازیکن که ارتباط خوبی با باشگاه پرسپولیس دارد سعی می کند با مطرح کردن نام این بازیکن و مانور دادن روی او شرایط حضور این بازیکن در پرسپولیس را فراهم کند.

با توجه به اینکه جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه و ابراهیم شکوری سیاست خاصی را از روزهای ابتدای ورود به باشگاه دنبال می کنند و اعلام کرده اند با ایجنت ها مذاکره نمی کنند باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن که از دوران اوج خود فاصله دارد و از لحاظ بدنی آمادگی لازم را ندارد در نیم فصل به پرسپولیس خواهد رفت یا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مقابل این تحرکات ایجنت نزدیک به باشگاه ایستادگی خواهد کرد.

منبع:فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها