|

PSG امباپه را بفروشد، مسی را می‌خرد

باشگاه پاری‌سن ژرمن قصد دارد در صورت فروش کیلیان امباپه، لیونل مسی، ستاره ناراضی بارسا را به خدمت بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

پاری سن ژرمن این هفته علاقه خود به خرید لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا، را اعلام کرده است، اما به دلیل مشکلات اقتصادی که همه باشگاه ها به علت بحران های مالی ناشی از کرونا با آن دست به گریبانند، خرید مسی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که PSG از یک یاز دو ستاره خود کیلیان امباپه یا نیمار چشم بپوشد.

این هفته مدیر ورزشی پاری سن ژرمن اعلام کرد که این باشگاه قصد دارد برای به خدمت گرفتم مسی، دست به کار شود. مسی البته هنوز راجع به آینده خود تصمیم نگرفته اما در تابستان آینده قراردادش با بارسلونا به پایان خواهد رسید.

لئوناردو در مصاحبه اخیر خود گفت که به نظرش هیچ باشگاهی نمی تواند دستمزد دو ستاره بزرگ جهان فوتبال را همزمان پرداخت کند: "انتخاب از بین نیمار و امباپه برای فصل بعد؟

درست است که وضعیت بسیار پیچیده است، اما اگر PSG در حال حاضر توانایی لازم برای نگه داشتن دو ستاره خود را ندارد، کدام تیم توانایی مالی برای پرداخت حقوق به هر دو بازیکن را دارد؟

من فکر می کنم هیچ تیمی."

همچنین از صحبت ‌های لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، برداشت شده که این تیم راه را برای یکی از دو ستاره بزرگ خود برای رفتن از این تیم، باز گذاشته است.

به گزارش روزنامه اسپانیایی اسپورت، تمایل PSG به خرید مسی با اوضاع مالی حال حاضر این باشگاه چندان سنخیتی ندارد و مدیر قطری پاری سن ژرمن راجع به امضای قرارداد با مسی که قطعا هزینه های زیادی روی دست باشگاه خواهد گذاشت، تردیدهایی دارد.

به گزارش این روزنامه که صفحه نخست خود را به این موضوع اختصاص داده، در صورت اصرار PSG بر به خدمت گرفتن مسی، لازم است این باشگاه کیلیان امباپه، ستاره جوان خود، را به فروش برساند.

اسپورت گزارش داد: "پاری سن ژرمن قصد دارد پس از امتناع امباپه از تمدید قرارداد، برای امضای قرارداد با لئو مسی تلاش کند. در صورت آمدن مسی، فرانسوی ها  به دلیل قوانین فیر-پلی مالی تنها قادر به حفظ یکی از این دو ستاره بزرگ خود، نیمار و امباپه، در پاریس خواهند بود.

تیم پاریسی در صورتی که امباپه در تابستان این تیم را ترک کند، امیدوار است که بتواند ستاره بلوگرانا را به ترکیب خود اضافه کند."

هر چند مسی در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود و PSG لازم نیست مبلغی را در قبال خرید او به بارسلونا بپردازد، اما دستمزد نجومی مسی مشکلی است که بر سر راه پاریسی ها قرار گرفته. با توجه به قوانین سختگیرانه یوفا در مورد رعایت فیر-پلی مالی در باشگاه های اروپایی، این تیم تنها قادر به پرداخت دستمزد دو ستاره بزرگ است و با حضور نیمار در تیم، تنها در صورتی که امباپه از PSG برود این تیم قادر خواهد بود دستمزد مسی را پرداخت کند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها