|

کرمانشاهی: قضاوت در دربی، به داور احساس غرور می ‌دهد

داور دیدار استقلال و پرسپولیس در دربی 94 گفت: وقتی قضاوت دربی بزرگ فوتبال ایران را برعهده دارید، احساس غرور می ‌کنید.

لینک کوتاه کپی شد

رضا کرمانشاهی ، داور دیدار استقلال و پرسپولیس در دربی 94 گفت: وقتی قضاوت دربی بزرگ فوتبال ایران را برعهده دارید، احساس غرور می ‌کنید. رضا کرمانشاهی درباره قضاوت نود و چهارمین دربی پایتخت اظهار داشت: قضاوت در دربی متفاوت از همه بازی‌ها بود. وقتی در این دیدار بزرگ فوتبال ایران حضور دارید و قضاوت بازی برعهده شما است، احساس غرور می‌کنید. با وجود این احساس غرور، نیم‌نگاهی به حواشی هم داریم تا خدای ناکرده مرتکب اشتباهی نشویم و تصمیمی نگیریم که عده‌ای یک عمر ما را نبخشند. خدا را در نظر می‌گیریم و سعی می‌کنیم بهترین قضاوت‌مان را انجام دهیم و خوب سوت بزنیم. 

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسید استرس کمی دارد، گفت: شب قبل از بازی کمی استرس داشتم، اما وقتی وارد زمین شدم، استرس نداشتم. از خدا خواستم این دربی بهترین قضاوتم باشد. خودم هم صددرصد تلاش را انجام دادم تا اشتباهی مرتکب نشوم. شاید در دیدارهای قبلی به اعتقاد برخی ناظران دوندگی کمتری داشتم، اما در این بازی سعی کردم در همه صحنه‌ها حضور داشته باشم. 

کرمانشاهی: قضاوت در دربی، به داور احساس غرور می ‌دهد

داور دربی ۹۴ عنوان کرد: پیش از شروع بازی، فریدون اصفهانیان، علیرضا سهرابی، اعضای کمیته داوران، سهیل مهدی و رئیس هیئت فوتبال تهران در رختکن حضور پیدا کردند و انرژی می ‌دادند و آرزوی موفقیت می ‌کردند. این دیدار با همه بازی‌های قبلی متفاوت بود و دوست داشتم سربلند بیرون بیایم. 

کرمانشاهی در خصوص اینکه در صحنه ‌ای از بازی با اعتراض محمود فکری، سرمربی استقلال روبه‌رو شد، گفت: به مربیان حق می‌دهم، آنها چند برابر ما تحت فشار هستند و ممکن است فریاد بزنند و اخم کنند. میلیون‌ها هوادار از مربیان و بازیکنان دو تیم انتظار دارند که بازی را ببرند، در این سطح که می‌شنویم تماشاگران راضی هستند تیم‌شان جام نگیرد، اما دربی را ببرد. بنابراین به مربیان حق می‌دهم که شاید در یک صحنه تصوراتی داشته باشند و واکنش نشان دهند. از همه افرادی که از من و تیم داوری حمایت کردند، تشکر می کنم.

پیشنهاد می شود: یحیی قربانی ماندن رسول پناه در جمع پرسپولیسی ‌ها می‌شود؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها