|

مهاجم قوی‌ هیکل نفس جهانبخش را گرفت!

آخرین ضربه بازی مهیج شب گذشته برایتون و ولوز ضربه سری از سوی اوون اوتاسووی بود.

لینک کوتاه کپی شد

 این ضربه بازیکن اهل آمریکا و ۱۹ ساله میهمان بود که به شکلی خطرناک از روی دروازه هم تیمی های جهانبخش به بیرون رفت تا داور سوت پایان را بکشد. در این لحظه سرمربی برایتون خوشحال از به ثمر نرسیدن این توپ به سمت همکارانش چرخید و به آن ها با خوشحالی دست داد. این یک امتیاز در غیاب وینگر ایرانی برایتون در حالی به دست آمد که آداما ترائوره، مهاجم قوی هیکل ولوز با فرار ثانیه های پایانی و سانترش روی دروازه حریف، کار خود را برای شکست دادن برایتون انجام داده بود اما اوون ناشیانه و با عجله طوری در مسیر توپ قرار گرفته بود که ضربه اش به اوت برود.

برای طرفداران فوتبال ایران که تا دقیقه ۹۰+۳ بازی در انتظار ورود جهانبخش به میدان بودند، این نیمکت نشینی به پایان نرسید. جهانبخش که در بازی قبلی برایتونی ها مقابل آرسنال در پست مهاجم مرکزی به کار گرفته شده بود و البته در پست جدید هم طرفی نبسته بود، این مسابقه را هم از روی نیمکت آغاز کرد و در شرایطی که به نظر می‌رسید تیمش به خصوص در دقایق پایانی به دینامیزم این بازیکن ایرانی احتیاج دارد اما در نهایت گراهام پاتر باوجود استفاده از سه تعویض (زقیری، پروپر و لالانا) جهانبخش را وارد میدان نکرد.

این بازی مهیج در ورزشگاه خانگی برایتون بود که ابتدا آن ها توسط کانلی به گل رسیدند اما ولوز با سه گل از میزبان پیش افتاد. با این حال مائوپای و دانک (۴۶ و ۷۰) بازی را به تساوی کشانده و در ۲۰ آخر هم بازی متعادل پیش رفت.

منبع:ورزش3

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها