|

چشم امید پرسپولیسی ها در بازی با ذوب آهن به این ستاره است!

پرسپولیس در چند فصلی که بیرانوند را در اختیار داشته کمتر با معضل تغییر دروازه‌بان روبرو شده است.

لینک کوتاه کپی شد

کارت زردی که علیرضا بیرانوند در دیدار مقابل تراکتور دریافت کرد، او را از حضور در جدال برابر ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ برتر محروم کرد تا شرایط برای سنگربان سرخ‌ها، با توجه به شرایط نیمکت این تیم سخت ارزیابی شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ پرسپولیس در چند فصلی که علیرضا بیرانوند را در اختیار داشته کمتر با معضل تغییر دروازه‌بان روبرو شده و دروازه‌بان سرخ‌پوشان در ۶ فصلی که عضو پرسپولیس بوده تنها ۲۴ بازی لیگ برتری را از دست داده است. پرسپولیس در این ۲۴ بازی موفق به کسب ۱۸ برد شده و ۳ بازی با شکست و ۳ بازی با تساوی این تیم به پایان رسیده است. آن‌ها بدون بیرانوند ۱۳ کلین‌شیت داشته‌اند و ۱۳ بار دروازه‌شان باز شده که نشان می‌دهد در مجموع شرایط نسبتا خوبی بدون دروازه‌بان شماره یک خود داشته‌اند.

بیرانوند در ۲ دوره‌ای که دروازه‌بان پرسپولیس بوده فقط در زمان گابریل کالدرون به دلیل مسائل فنی روی نیمکت نشسته و غیبت‌هایش در زمان یحیی گل‌محمدی و برانکو ایوانکوویچ به دلایلی چون محرومیت، مصدومیت یا استراحت دادن بوده است.

بوژیدار رادوشوویچ و احمد گوهری در سال‌های اخیر ذخیره‌های علیرضا بیرانوند بودند که دروازه‌بان کروات ۲۳ بازی و گوهری تنها یک بازی در لیگ برتر به جای بیرانوند داشته‌اند.

رادوشویچ در ۲۳ بازی که انجام داده ۱۲ گل خورده و گوهری هم فصل قبل پس از اخراج بیرانوند مقابل آلومینیوم اراک، در بازی با صنعت‌نفت آبادان به میدان رفت که بازی با برتری ۲ بر یک سرخ‌پوشان تمام شد. بیرانوند قبلا هم یک‌ بار در لیگ شانزدهم بازی با ذوب‌آهن در اصفهان را از دست داده بود که پرسپولیس در حضور رادوشوویچ با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها