|

هیجان در جهان اوج گرفته؛ ستاره های تشک در بلگراد آماده حمله به چهار طلا!

کشتی

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در روز نخست با حضور چهار ستاره ایرانی همراه خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

بالاخره انتظارها به سر رسید و سالن 20 هزار نفری اشتارک آره نا در شهر بلگراد کشور صربستان از امروز میزبان مبارزه های ستاره های کشتی جهان است.  

به گزارش شایانیوز به نقل از ورزش سه در حالی که دیروز مراسم قرعه کشی این رویداد برگزار شد و تمامی آزادکاران رقبای خود را شناختند، از ظهر امروز رقابت های 4 وزن 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم آغاز شد؛ جایی که برای ایران رضا اطری، امیرمحمد یزدانی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع روی تشک می روند. 

این چهار کشتی گیر که همگی سابقه حضور در فینال مسابقات جهانی را داشته اند، جزو شانس های کسب مدال طلا برای ایران به حساب می آیند؛ البته که کار یزدانی و زارع با توجه به رقبای سرشناس و قرار داشتن در اوزان المپیکی سخت تر هم خواهد بود.  

در ادامه به صورت لحظه به لحظه با اخبار و حواشی روز نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان همراه شما خواهیم بود: 

kfmpda5k

61 کیلوگرم: 

* در این وزن 27 نفر حضور دارند، رضا اطری در دور اول استراحت می کند. حریف وی در دور دوم برنده مبارزه میان کودای اوگاوا از ژاپن و نماینده رژیم صهیونیستی است.

sukyudaa

70 کیلوگرم:  

* در این وزن که 30 نفر شرکت کرده اند، امیرمحمد یزدانی در دور اول به مصاف پاتریک اولنزین از لهستان رفت.

او با ارائه یک کشتی برتر نسبت به حریف خود و اجرای فنون متنوع توانست قبل‌ از پایان ۶ دقیقه وقت قانونی کشتی را ۱۱ بر یک به سود خود به پایان ببرد.

* یزدانی بعد از غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده مبارز میان ماگومد خانیف از آذربایجان و سنجر دوسجانوف از قزاقستان پیکار می کند.

86 کیلوگرم:  

* در این وزن که مسابقات آن با حضور 48 کشتی گیر برگزار می شود، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لاورنس از استرالیا مبارزه می کند. دیوید تیلور قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در طرف جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرور نخواهد شد. 

125 کیلوگرم:  

* در این وزن که 33 نفر حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مصاف می دهد. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک در گروه زارع قرار دارد و تا مرحله نیمه نهایی با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.

dofmnrvr

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی