|

یحیی گل محمدی بی خیال خرید یک ستاره شد

گویا گل محمدی از جذب شجاع خلیل زاده پشیمان شده است.

لینک کوتاه کپی شد

دقیقا در شرایطی که شجاع خلیل زاده گمان می برد می تواند در پایان فوتبالش در قطر به پرسپولیس بازگشته و باز هم محبوبیت سابق را کسب کند، در لیست یحیی گل محمدی قرار گرفت تا امیدهایش برای بازگشت چند برابر شود. اما به یک باره موجی از مخالفت های هواداران پرسپولیس در فضای مجازی شکل گرفت و درنهایت موج مخالفت ها به حدی شدید بود که یحیی گل محمدی این مدافع را از لیست خرید خود کنار گذاشت. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ از این رو پرونده بازگشت شجاع خلیل زاده بدون این که باز شود، بسته شد. 

گفتنی است رفتارهای متضاد شجاع خلیل زاده یکی از دلایل اصلی خشم هواداران پرسپولیس از او بوده است و البته جدایی نابه هنگامی که از جمه سرخ ها داشت آن هم در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا. هواداران پرسپولیس به یاد دارند که تیم محبوب شان چگونه با تدابیر گل محمدی و درخشش چند ستاره از جمله شجاع خلیل زاده ، در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا درخشید و به فینال این رقابتها رسید اما به یک باره تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت. او تنها چند روز پس از این که به هواداران پرسپولیس قول داده بود می خواهد به عشق آن ها قرارداد 6 ساله به پرسپولیس ببندد، به یک باره قراردادش را با باشگاه فسخ کرد و راهی الریان قطر شد و در ادامه نیز با بوسیدن لوگوی این تیم داغ طرفدراان پرسپولیس را تازه کرد.

تمام این مسائل دست به دست هم داد تا پرسپولیسی ها در همانت مطقع به او هشدار دهند که دیگر جایی در پرسپولیس نخواهد داشت اما در ادامه راه شجاع خلیل زاده در مصاحبه ای  عجیب تاکید کرد هر وقت بخواهد به پرسپولیس برمی گردد.

حرف زدن در مورد جدایی من بی فایده است. من عاشق پرسپولیس هستم و آنجا خانه من است. مطمئن باشید هر وقت بخواهم برمی‌گردم.

همین مصاحبه کافی بود تا هواداران پرسپولیس به شکلی کاملا خودجوش به نوعی به هم وعده دهند که هرگز اجازه بازگشت را به این مدافع ندهند. اتفاقی که به نظر می رسد طی روزهای اخیر رخ داد و مخالفت آن ها بابت خرید احتمالی خلیل زاده به اندازه ای بود تا یحیی گل محمدی که کاملا فضای مجازی را زیر نظر دارد و نظر هواداران و منتقدان در فضای مجازی برای اتو مهم است درنهایت تصمیم بگیرد نام خلیل زاده را از لیست خرید خود کنار بگذارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها