|

دلیل افت محمد صلاح مشخص شد

او می‌تواند با ذهنی خالی از این مشکلات و مسائل فوتبال بازی کند. همه از داشتن چنین بازیکن سطح بالایی در تیم بسیار خوشحالیم.

لینک کوتاه کپی شد

ویرجیل فن‌دایک مدافع هلندی لیورپول عنوان کرد که محمد صلاح به خاطر وضعیت قراردادش، تمرکزش را از دست داده بود. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از گل، شنبه شب تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی، دیدار کامیونیتی شیلد را در ورزشگاه کینگ پاور برگزار کردند که در نهایت قرمزهای بندرمرسی ساید با نتیجه سه بر یک سیتیزن‌ها را شکست دادند و قهرمان سوپرکاپ شدند. صلاح در این بازی بسیار آماده به نظر می‌رسید و روی هرسه گل تاثیر داشت. او گل اول را ساخت و از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند و طراح گل سومی بود که داروین نونیز وارد دروازه ادرسون کرد. 

ویرجیل فن دایک در ستایش از هم تیمی مصری‌اش گفت: "او همیشه زیر میکروسکوپ رسانه‌هاست. مو بازیکن بسیار برجسته‌ای است و همیشه این را ثابت کرده. در پایان فصل گذشته، صحبت‌های زیادی راجع به قراردادش به گوش می‌رسید و همه ما انسان هستیم و فکر می‌کنم که این مسائل کمی روی او تاثیر گذاشته بود، اما با این وجود همچنان کیفیت بالایی از خود نشان می‌داد. حالا همه مشکلات حل شده و او می‌تواند با ذهنی خالی از این مشکلات و مسائل فوتبال بازی کند. همه از داشتن چنین بازیکن سطح بالایی در تیم بسیار خوشحالیم."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی