|

نشریه آلمانی: آزمون ستاره مخفی بوندسلیگا است

لورکوزن با جذب این مهاجم برای فتح بوندسلیگا تلاش خواهد کرد، آن هم با فوتبالیستی که با والیبال ورزش را آغاز کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

روزنامه ورزشی بیلد آلمان در گزارشی اختصاصی به بررسی وضعیت مهاجم ایرانی تیم بایرلورکوزن و روند پیشرفت این لژیونر پرداخت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرگزاری دانشجو، این نشریه آلمانی درباره سردار آزمون نوشت: لورکوزن با جذب این مهاجم برای فتح بوندسلیگا تلاش خواهد کرد، آن هم با فوتبالیستی که با والیبال ورزش را آغاز کرده و اکنون در نوک خط حمله بایرلورکوزن حضور دارد. آزمون فوق ستاره مخفی بوندسلیگا است. در ایران او یک چهره مردمی است و با ۴.۸ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام بیشتر از بازیکنی مانند مت هوملس دنبال کننده دارد.

در ادامه این مطلب آمده است: ۴ قهرمانی لیگ، یک جام حذفی و دو سوپرکاپ با زنیت در لیگ روسیه از جمله افتخارات او با این تیم روسی بود، اما نکته مهمی این که او کلکسیون اسب دارد. آزمون در حال حاضر ۵۲ اسب مسابقه‌ای دارد که این اسب‌ها در ایران و استرالیا هستند و اولین اسبش را نیز در ۱۷ سالگی خرید.

آزمون درباره علاقه‌اش به اسب‌ها گفت: وقتی کوچک بودم، پدر، پدربزرگ و عمویم در مزرعه بزرگ خود اسب داشتند. اسب‌ها همیشه نقش زیادی در خانواده ما داشته‌اند. به لطف کمک پدرم، در سه سالگی توانستم اسب سواری کنم. این آغاز عشق من به این حیوان بود. الان همه اسب‌هایم را دوست دارم، اما سرکان و پدرش مورد علاقه من هستند. سرکان دو ساله است و از یک سالگی مسابقه می‌دهد.

آزمون نه تنها به دلیل اشتیاق به ورزش سوارکاری شخصیت فوق العاده‌ای دارد، بلکه می توانست به عنوان یک بازیکن والیبال نیز کار کند. والیبال ورزش مهمی در خانواده او بوده و هست. او خودش یک بازیکن ملی پوش زیر ۱۵ سال کشورش بود، اما بعد تصمیم گرفت به فوتبال بپردازد. آزمون هفته گذشته در کمپ تمرینی لورکوزن هنر والیبال خود را نشان داد و ثابت کرد که چیزی را از والیبال فراموش نکرده است.

سردار درباره حضور در این تیم آلمانی گفت: لورکوزن بهترین تیم باشگاهی است که تا به حال در آن بازی کرده‌ام. من هرگز ندیده بودم که باشگاهی این‌قدر حرفه‌ای کار کند. وقتی بازیکن جدیدی می‌آید، هیچ وقت احساس غریبگی نمی‌کند. شخصاً بلافاصله احساس کردم که در خانه هستم.

بیلد در انتهای این گزارش نوشت: چشم و امید مردم ایران در جام جهانی قطر به این مهاجم است و انتظار می‌رود آزمون به عنوان کاپیتان دوم ایران را به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی