|

پیروانی:

میلیون‌ها تومان هم به تاج بدهند، نباید رئیس فدراسیون شود

پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، با فضای حاکم بر فوتبال ایران مهدی تاج نباید مسئولیت اداره فدراسیون را برعهده بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

غلامحسین پیروانی درباره ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: این بنده خدا را بین بازیکنان بی‌اعتبار کردند. اگر اسکوچیچ را نمی‌خواستند از ابتدا او را برمی‌داشتند. هر فردی برای خودش شخصیت و آبرویی دارد. هر بلایی سر اسکوچیچ آوردند و کار قشنگی با او نکردند. اسکوچیچ دیگر بین بازیکنان اعتباری ندارد، چرا که برای او شخصیت قائل نشدیم.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم، وی با اشاره به ثبت‌نام برخی افراد برای ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مانده‌ام درباره فدراسیون چه چیزی بگویم. چرا ریاست برای برخی‌ها مهم است؟ مهدی تاج شخصیت انقلابی دارد و نباید دوباره کاندیدا می‌شد. متأسفانه موج منفی علیه او در فوتبال و فضای مجازی وجود دارد و او بهتر است به جای تلاش برای حضور دوباره در فدراسیون دنبال حفظ آبرویش باشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال امید کشورمان همچنین یادآور شد: اینطور به ریاست فدراسیون رسیدن دو ریال هم نمی‌ارزد! اگر به تاج میلیون‌ها تومان هم بدهند، نباید ریاست فدراسیون را قبول کند. فدراسیون فعلی مشخص نیست دست چه کسی است و مطمئن باشید با عدم سازندگی در رده‌های نوجوانان، جوانان و امید به زمین می‌خوریم.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سؤال که «با تیم فعلی و تدارکی که صورت گرفته است، امیدی به موفقیت تیم ملی در جام جهانی است؟»، گفت: شاید اتفاقی مثل بازی با استرالیا برای صعود به جام جهانی اتفاق بیفتد، وگرنه به لحاظ فوتبالی از سه تیم هم‌گروه‌مان عقب هستیم.

اسکوچیچ با این شرایط چه تاکتیکی می‌خواهد به بازیکنان ارائه کند؟ وقتی شخصیت او را از بین بردند، دیگر کاری نمی‌تواند بکند. ما فوتبالی بیمار داریم که حالش اصلاً خوب نیست. امیدوارم خدا به ما در جام جهانی کمک کند.

«در فوتبال ما، کسی محرم اسرار کسی نیست.»، پیروانی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: من مدرسه فوتبال دارم و برای خودم کیف می‌کنم. در این فوتبال حضور ندارم، چون وضع خیلی خراب است. فوتبالی که در آن مدام درباره دلالی صحبت می‌شود و همه می‌خواهند با دروغ و نیرنگ سر یکدیگر کلاه بگذارند، ارزشی ندارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی