|

صمیمیت ورودی های جدید با دیگر بازیکنان پرسپولیس

در تمرین دیروز قرمزها، مهدی عبدی که سابقه گل‌زنی در حساس‌ترین مسابقه آسیا را دارد کنار تازه واردهای پرسپولیس عکسی را به یادگار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در شرایطی به مصاف استقلال تاجیکستان رفت که پیش از سفر به این کشور پنج بازیکن جدید را به لیست خود اضافه کرده بود. البته یحیی ترجیح داد تنها از رضا اسدی در ترکیب اصلی استفاده کند و ترکیب تیمش را با حداقل نفرات جدید بچیند. در این بین اما بازیکنانی که در این تابستان به پرسپولیس پیوسته‌اند انگیزه بالایی برای بازی کردن دارند و بدون شک برای حضور در میدان در بازی بزرگ پرسپولیس-الهلال در مرحله یک چهارم نهایی آسیا تلاش خواهند کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، در تمرین دیروز قرمزها، مهدی عبدی که سابقه گل‌زنی در حساس‌ترین مسابقه آسیا را دارد کنار تازه واردهای پرسپولیس عکسی را به یادگار گرفت. علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی مدافعین جدید قرمزها که بی تاب اولین بازی رسمی خود در پیراهن پرسپولیس هستند و همچنین حامد پاکدل آخرین خرید تابستانی سرخ‌ها که در دقایق پایانی بازی استقلال به میدان رفته بود نیز در این قاب جالب کنار عبدی حضور دارند.

این اتفاق نشان از صمیمیت جدیدالورودها با بازیکنان دیگر و مهدی عبدی دارد که می‌تواند نقطه عطف تیم یحیی باشد و به هماهنگی سریع‌تر آنها با تیم نیز کمک کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه