|

افزایش ۳۸ درصدی قیمت پنیر

افزایش عجیب و غریب قیمت پنیر در بازار

پیش از این قیمت پنیر در بسته بندی 400 گرمی 14 هزار و 500 تومان بود که اکنون قیمت این محصول به 20 هزار تومان افزایش یافته است.

لینک کوتاه کپی شد

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: با افزایش 38 درصدی قیمت پنیر، قیمت پنیر در بسته بندی های 400 گرمی به 20 هزار تومان رسیده است. قاسم‌علی حسنی با اشاره به افزایش قیمت پنیر گفت: در دو هفته گذشته قیمت پنیر 400 گرمی 38 درصد افزایش یافته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: پیش از این قیمت مصرف کننده پنیر در بسته بندی 400 گرمی 14 هزار و 500 تومان بود که اکنون با افزایش 38 درصدی، قیمت این محصول خوراکی به 20 هزار تومان افزایش یافته است.

وی بیان داشت: براین اساس هر کیلو گرم پنیر 13 هزار و 750 تومان افزایش یافته است. وی گفت: پنیر مشمول قیمت گذاری تثبیتی است و تولید کنندگان بدون مجوز سازمان حمایت اجازه هیچگونه افزایش قیمتی را ندارند.

با توجه به سهم اثر شیرخام در تولید محصولات لبنی، قیمت 10 قلم محصولات لبنی پرمصرف مشمول قیمت گذاری تثبیتی است (شیر، ماست، پنیر) و قیمت این اقلام توسط کمیته مربوط با مسئولیت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تعیین می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه