|

گزارش

چند خبر مهم و موثر بر بورس امروز شنبه 16 اسفند 99

بازار بورس امروز شنبه 16 اسفند ماه 99 با توجه به پیش بینی ها منفی می باشد.

لینک کوتاه کپی شد

بازار بورس امروز شنبه 16 اسفند ماه 99 با توجه به پیش بینی ها منفی می باشد. انتظار می رفت بازار بورس به اخبار جدید منتشر شده واکنش مثبتی نشان دهد. اما اینگونه نبود و تا کنون شاخص کل بورس امروز شنبه 16 اسفند 99 ریزش داشته است. اما خبر هایی از وجود چند سیگنال منفی و مثبت برای بورس امروز به گوش می رسد. در ادامه نگاهی داشته باشید به اخبار موثر بر بازار بورس امروز . در ادامه چند خبر مهم و تاثیر گذار بر بورس امروز شنبه 16 اسفند 99 را در ادامه بخوانید.

چند خبر موثر بر بورس امروز شنبه 16 اسفند

- دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس از احتمال پرداخت سود تمام یا قسمتی از ۲۰۰ هزار تومانی سهام عدالت تا پایان سال خبر داد و گفت: مطمئن باشید بازار سرمایه روزهای بهتری خواهد داشت.

-بورس تهران در ادامه برخورد با تخلف فعالان حقوقی و حقیقی در ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا و ...، اقدام به مسدود کردن ۳ ایستگاه کارگزاران و دسترسی برخط ۴۲ سهامدار کرد.

-سیدحمید حسینی عضو هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق از موافقت آمریکا با آزادسازی منابع در بانک تجارت این کشور همیسایه و انجام چند تراکنش خبر داد.

-همتی رییس کل بانک مرکزی آخرین میانگین نرخ سود بین بانکی را ۱۹.۷ درصد اعلام کرد.

-پس از اینکه اوپک پلاس میزان تولید خود را تغییر ندادند، بانک گلدمن ساکز پیش بینی خود از قیمت نفت را برای سه ماهه دوم و سوم سال آینده میلادی را 5 دلار افزایش داد و قیمت نفت برنت برای سه ماهه دوم 2021 را 75 دلار و برای سه ماهه سوم 80 دلار پیش بینی کرده است.

پیشنهاد می شود: 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها