|

زمان خرید بیت کوین؟بازار صعودی در راه است؟

bitcoin

میلیونر بیت‌کوین از معامله‌گران خواست که همه چیز را بفروشند و بیت‌کوین بخرند!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به گفته آرتور هیز، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل پیشین صرافی بیت‌مکس، روند صعودی بیت کوین از حدود ۶ ماه پیش آغاز شده، اما بازار هنوز به آن واکنشی نشان نداده است. به عقیده او سرمایه‌گذاران در حدود ۶ تا ۱۲ ماه آینده متوجه خواهند شد که بازار صعودی از مارس گذشته آغاز شده است. هیز در جریان یک سخنرانی در هفته بلاک چین، توضیح داد که روند صعودی بیت کوین در ۱۰ مارس (۱۹ اسفند) آغاز شد، روزی که شرکت بیمه سپرده فدرال بانک سیلیکون‌ولی را تصاحب کرد. او افزود کاری که فدرال رزرو انجام داد، اساساً این بود که کل سیستم بانکی را با گفتن این جمله که «لطفاً اوراق قرضه خود را به من بدهید و من دلارهای تازه به شما می‌دهم» متوقف کرد. هیز خاطرنشان کرد که قیمت بیت کوین از آن زمان تاکنون حدود ۲۶درصد افزایش یافته است.

از طرفی میلیونر بیت‌کوین از معامله‌گران خواست که همه چیز را بفروشند و بیت‌کوین بخرند!

دیدی تایوتو کارآفرین هلندی در یک برنامه ویدیویی در یوتیوب اعلام کرد که اکنون فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین است.

او همچنین زمان مناسب فروش بیت کوین را در حدود 18 ماه بعد یعنی اکتبر 2025 می‌داند.

تایوتو می گوید که هرگز روی XRP سرمایه گذاری نخواهد کرد! زیرا «بیش از حد متمرکز» است، در حالی که آن را گزینه خوبی برای بانک‌ها برای پرداخت‌های سریع عنوان کرد.

علاوه بر این، Taihuttu به معامله‌گران جدید توصیه می‌کند که در طول بازار صعودی اسیر تحرکات موسسات بزرگ و سرمایه‌گذاران خرد نشوند!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها