|

شروع سختی ها!

واکنش بایننس به اعلام جنگ آمریکا با رمزارزها !

BUSD

واکنش بایننس به اعلان جنگ آمریکا علیه رمزارزها!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، سکوت خود را در مورد ادعاهای جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) آمریکا درباره بایننس یواس‌دی (BUSD) و دستور توقف صدور این استیبل کوین، شکست. ژائو در توییت جدید خود اظهار داشت که مالکیت و مدیریت BUSD کاملاً بر عهده شرکت پکسوس (Paxos) است. به گفته ژائو، BUSD توسط پکسوس صادر و بازخرید می‌شود، ولی وجوه امن هستند.

به گزارش شایانیوز به نقل از رمزارزنیوز مدیرعامل بایننس در ادامه اشاره کرد که این تحقیقات در طول زمان منجر به کاهش ارزش بازار BUSD می‌شود، اما پکسوس همچنان به پشتیبانی از محصول و مدیریت بازخریدهای بیشتر ادامه خواهد داد. وی همچنین اعلام کرد که ذخایر این استیبل کوین بارها توسط شرکت‌های مختلف حسابرسی شده است.

در همین حال، او ادعا کرد که اگر در آینده، استیبل کوین BUSD در دادگاه به عنوان یک اوراق بهادار شناخته شود، این موضوع تأثیر عمیقی بر صنعت کریپتو خواهد داشت. ژائو اطمینان داد که بایننس به حمایت از BUSD ادامه خواهد داد، اما پیش‌بینی می‌کند که کاربران پس از این اتفاقات، به استفاده از سایر استیبل کوین‌ها روی بیاورند. بنابراین، بایننس بر اساس رفتار و تقاضای کاربران، تنظیمات این محصول را انجام خواهد داد و ممکن است حتی استفاده از BUSD به عنوان جفت اصلی برای معاملات را کنار بگذارد.

به دنبال انتشار این اخبار، بازار ارزهای دیجیتال شاهد افت دیگری است. در این میان، استیبل کوین BUSD پشتوانه ۱ دلاری خود را از دست داده و ارزش آن با یک افت ۰٫۱۲ درصدی نسبت به روز گذشته، به ۰٫۹۹۹ دلار کاهش یافته است. قیمت بی‌ان‌بی (BNB) نیز با یک افت ۵٫۶ درصدی، به زیر ۳۰۰ دلار و به محدوده ۲۹۱ دلار رسیده است. ارزش کلی بازار کریپتو نیز یک افت ۲٫۸ درصدی را تجربه کرده و بار دیگر به کمتر از سطح روانی ۱ تریلیون دلار سقوط کرده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی