|

شرایط را ناشی از ترس معامله‌گران

اتفاقات جنجالی رمزارزها ترس معامله گران!

bitcoin

یکی از تحلیل‌گران بازار، این شرایط را ناشی از ترس معامله‌گران از اقدام نهاد‌های قانون‌گذار در جریمه صرافی کراکن به دلیل خدمات سهام‌گذاری…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در پاسخ به اقدامات نهاد‌های قانون‌گذار در آمریکا، صرافی کوین‌بیس ۴.۷ میلیارد دلار از USDCهای موجود را سوزاند و آن‌ها را به ارز فیات تبدیل کرد که ۳۳۰ میلیون دلار از این مقدار در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است. یکی از تحلیل‌گران بازار، این شرایط را ناشی از ترس معامله‌گران از اقدام نهاد‌های قانون‌گذار در جریمه صرافی کراکن به دلیل خدمات سهام‌گذاری دانسته است.

لازم به ذکر است که صرافی کراکن به صورت توافقی، ۳۰ میلیون دلار جریمه را پذیرفت. این موضوع باعث شد که بسیاری از فعالان بازار از ترس اقدامات و ممنوعیت‌های SEC، استیبل‌کوین‌های خود را به ارز فیات تبدیل کنند.

از طرفی شاخص Net Taker Buy/Sell Volume (میانگین متحرک ۳۰ روزه) برای اتریوم به کمترین مقدار خود از می ۲۲ رسیده است که نشان می‌دهد سفارشات مارکت فروش اتریوم نسبت به سفارشات مارکت خرید آن افزایش یافته است. لازم به ذکر است که این موضوع نشان از افزایش تمایل فروش در بین معامله‌گران اتریوم دارد.

شاخص Net Taker Buy/Sell Volume حجم سفارشات خریدی که توسط اردر مارکت انجام شده است را به حجم سفارشات فروش مارکت می‌سنجد و از این نظر مهم است که معامله‌گرانی که از اردر مارکت استفاده می‌کنند، تمایل به معامله هرچه سریع‌تر دارایی خود دارند و در این راستا، ریسک اسلیپج قیمتی و کارمزد بالاتر را به جان می‌خرند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی