|

راه اندازی مهم!

سیگنال مهم از شیبااینو و بیت کوین !

SHIBAINU dogcoin

شیبا اینو پس از اعلام راه‌اندازی لایه 2 بالا می‌آید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بیت کوین همچنان در حدود 21000 دلار معامله می شود که نسبت به روز گذشته 0.4 درصد افزایش یافته است. اتر و آلت کوین ها ثابت می مانند، در حالی که اکوسیستم شیبا اینو در حالی که برای راه اندازی لایه 2 آماده می شود، تقویت شده است.

شیبااینو Shiba Inu and bone پس از اعلام شبکه لایه 2 برای اکوسیستم منجر به پیشرفت شد. بازارهای ایالات متحده به مناسبت روز مارتین لوتر کینگ جونیور تعطیل است. بر اساس داده‌های TradingView، بیت‌کوین در ساعت 9 صبح به وقت شرقی با 0.4 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 20770 دلار معامله شد. کریپتوکارنسی پیشرو از نظر ارزش بازار در اواخر روز یکشنبه بالای 21000 دلار معامله می شد اما یک شبه به زیر سطح رسید. 

بر اساس داده های The Block، بازار پررونق در هفته گذشته شاهد افزایش ارزش بازار جهانی کریپتو به بالای 1 تریلیون دلار بود.

اتر به معاملات بالای 1500 دلار ادامه می‌دهد که حدود 0.7 درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. BNB بایننس نسبتاً ثابت بود زیرا با 300 دلار معاشقه می‌کرد. XRP ریپل 0.9% رشد کرد و ADA کاردانو 1.1% افزایش یافت. Shiba Inu پس از اعلام اینکه توسعه دهندگان در حال آماده شدن برای انتشار شبکه Layer 2 این توکن میم به نام Shibarium در فرم بتا هستند، 2.8% را دریافت کرد. تراکنش‌های زنجیره مبتنی بر اتریوم برای استفاده از bone ، نشانه حاکمیت Shiba DAO، پرداخت می‌شود.

توکن‌های bone برای پاداش دادن به اعتبارسنجی‌ها و نمایندگان در شبکه استفاده می‌شوند و 20 میلیون دلار در حال حاضر به ارزش 27 میلیون دلار برای پرداخت‌ها رزرو شده است. توسعه دهندگان می گویند که این سیستم کاربرد توکن bone  را بهبود می بخشد، که پس از اعلام این خبر، بیش از 12 درصد افزایش یافت و به 1.34 دلار رسید.نگاهی به آینده، معامله گران این هفته اعضای FOMC را زیر نظر خواهند داشت زیرا کمتر از 10 نفر از کمیته سیاست گذاری قرار است در رویدادهای مختلف سخنرانی کنند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

نویسنده: عرفان واحدیان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی