|

سه دارایی دیجیتال سر خط خبرها هستند!

رمزارزی که رو دست شیبااینو می‌زنه!

SHIBAINU

کریپتو افراد زیادی را ثروتمند کرده است. اما فقط با سرمایه گذاری مناسب اکنون، سه دارایی دیجیتال سر خط خبرها هستند:

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- کریپتو افراد زیادی را ثروتمند کرده است. اما فقط با سرمایه گذاری مناسب اکنون، سه دارایی دیجیتال سر خط خبرها هستند: Shiba Inu (SHIB)، Terra Classic (LUNC) و Snowfall Protocol (SNW). در حالی که همه اینها به سرمایه گذاران پاداش خوبی می دهد، تنها یکی از آنها احتمالاً ثروت هنگفتی را ایجاد می کند.

پروتکل (SNW) به وضوح برنده است! بر خلاف همتایان خود، پروتکل (SNW) از ابتدا به عنوان یک پلت فرم قابلیت همکاری طراحی شده است. این یک تغییر دهنده اصلی بازی در فضای رمزنگاری است که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را در زنجیره‌های بلوکی مختلف ارسال و دریافت کنند. به همین دلیل است که در حال حاضر شاهد رشد چشمگیری بوده و قیمت آن در حال حاضر 0.182 دلار است. مرحله نهایی در کمتر از 30 روز به پایان می رسد و راه اندازی برای 3 فوریه تعیین شده است. این حرکت نشان می دهد که به زودی افزایش 1000 برابری در راه است!

شیبااینو Shiba Inu (SHIB) و Terra Classic (LUNC) ارزش یکسانی را ارائه نمی دهند. پروتکل (SNW) تنها پروتکلی است که ارزش واقعی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. Shiba Inu (SHIB) و Terra Classic (LUNC) سرمایه‌گذاری‌های سوداگرانه‌تری هستند که بر پایه تبلیغات ساخته شده‌اند، که غیرقابل پیش‌بینی می باشند. با این حال، پروتکل (SNW)، توسط یک محصول کاملاً کارآمد پشتیبانی می‌شود و می‌تواند بازدهی ثابتی را ارائه دهد. تیم پروتکل (SNW) ثابت کرده است که آینده دار و قابل اعتماد است، بنابراین جای تعجب نیست که سرمایه گذاران به این پلت فرم هجوم آورند. 

ازطرفی اخیراً، Shiba Inu (SHIB) راه‌اندازی ShibaSwap را اعلام کرد، یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد توکن‌های SHIB را با سایر دارایی‌های دیجیتال معامله کنند. این ویژگی نقدینگی و ارزش بیشتری را برای Shiba Inu (SHIB) به ارمغان می آورد، که در چند هفته گذشته در یک روند باورنکردنی بوده است. با این حال، هنوز هم با زنجیره ای سازگار نیست و موارد استفاده آن محدود است. بنابراین، اگر می خواهید در فضای رمزنگاری پول واقعی به دست آورید، پروتک (SNW) تنها راه است. راه اندازی ShibaSwap توسط Shiba Inu (SHIB) ممکن است سرفصل خبرها باشد، اما پروتکل (SNW) بیشترین ارزش را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

پس از فروپاشی ویرانگر خود در اواخر سال 2021، Terra Classic (LUNC) در تلاش برای بهبودی است. در حالی که برخی از سرمایه گذاران هنوز امیدوارند که آن را تغییر دهد، واقعیت این است که Terra Classic (LUNC) بعید است به این زودی ها بازگردد. اگر به دنبال ورود به فضای رمزنگاری هستید، پروتکل(SNW) بلیط شما برای رسیدن به ثروت است. با مدل قابلیت همکاری منحصر به فرد خود، می تواند توکن 1000x بعدی باشد. Terra Classic (LUNC) و Shiba Inu (SHIB) برای سرمایه گذاری بیش از حد حدس و گمان هستند.این پیش بینی ها صرفا یک ایده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی