|

پیشی مهم از بیت کوین!

پیش بینی سیگنال های مهم بیت کوین را جدی بگیرید!

Bitcoin

بازار رمزارزها شاهد نوسانات جزئی بوده و‌ کوین‌ها در محدوده سبز و قرمز قرار دارند.پیش بینی سیگنال های مهم بیت کوین را جدی بگیرید!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در ساعات نخست معاملات روز شنبه، قیمت بیت‌کوین و بازار رمزارزها شاهد نوسانات جزئی بوده و‌ کوین‌ها در محدوده سبز و قرمز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۸۱۰.۸۲ میلیارد دلار است که ۰.۲۷ درصد افت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۷.۰۳ درصد افزایش یافته و به ۲۴.۶ میلیارد دلار رسیده است.

تأثیر چاپ شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی نوامبر ایالات متحده (PCE) علیرغم اینکه داده‌ها جزء کلیدی سیاست فدرال رزرو را تشکیل می‌دهند، به‌طور قابل‌توجهی خاموش شد و با مشاهده تراکنش‌های ماینرهای وابسته به همه صرافی‌ها، به وضوح نشان می‌دهد که فشار فروش از سوی ماینرها از اواخر سال 2021 تا کنون ضعیف شده است. جالب اینجاست که تراکنش های آن بسیار بالا بوده در حالی که قیمت بیت کوین نیز بسیار زیاد بوده است.

که نمودارهای موجود نشان می دهد همراه تراکنش‌ها از کیف پول ماینر به صرافی‌ها از اواسط سال 2021 ضربه قابل توجهی را به خود دیده است.بیت کوین در سال 2022 با فراز و نشیب های فراوانی روبرو شد، اما یک پیروزی خاص این بود که اذعان داشتیم که بیت کوین برای  انرژی و محیط زیست خوب است.

 از طرفی الکس گلدستین، مسئول انجمن حقوق بشری در تجربه حضور خود در کنفرانس بیت‌کوین در غنا گفت:« تعداد کارآفرینان حوزه بیت‌کوین غیرقابل باور است. مردم در مناطق دور‌افتاده کامرون، جمهوری کنگو و سومالی از بیت‌کوین استفاده می‌کنند که نشان‌دهنده همه‌گیر شدن و گسترش استفاده از بیت‌کوین در سطح جهانی است و پیتر شیف، استراتژیست ارشد جهانی یورو پاسیفیک کپیتال و یکی شکاکان به ارزهای  دیجیتال، عقیده دارد که رشد بیت کوین تا حدی بر علاقه سرمایه‌گذاران به طلا تأثیر گذاشته است. به گفته او، پس از آنکه بیت کوین با کمک عملکرد خوب خود به‌عنوان طلای دیجیتال معرفی شد، سرمایه‌گذاران ناامید از معاملات نوسانی طلا، در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی