|

آیا قیمت SHIB را به ۱ دلار می رسد؟

اتفاقی که شاید فرشته نجات شیبااینو باشد!

shibainu

آیا قیمت SHIB را به 1 دلار می رسد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- انجمن Shiba Inu (SHIB) به تازگی تأییدیه دریافت کرده است که پروژه "SHIB: The Metaverse" با آخرین نسخه از ابزار پیشرفته ایجاد سه بعدی بلادرنگ، Unreal Engine 5.1 (UE5.1) ساخته شده است.این افشاگری پس از انتشار تصاویر خیره کننده جدید از معبد واگمی توسط تیم توسعه متاورس منتشر شد. این یکی از بخش های محیط مجازی است که اولین نمونه اولیه آن در ماه سپتامبر به نمایش گذاشته شد.

به گفته برندی کونوپسک، نامی شناخته شده در صنعت سرگرمی که اوایل امسال به تیم ملحق شد، تصاویری که به تازگی منتشر شده اند، مستقیماً از محیط SHIB هستند. جامعه او مدتی است که حدس می‌زند که پروژه metaverse با استفاده از Unreal Engine بر اساس نکات خالق نام مستعار memecoin Shytoshi Kusama در حال توسعه است. کوساما در دیسکورد در ماه جولای اشاره کرد که این پروژه "غیر واقعی" به نظر می رسد.

زمانی که The Third Floor (TFF)، یک استودیوی تجسم سازی در سطح جهانی با تجربه گسترده کار با UE، به عنوان شریک در توسعه پلتفرم متاورس معرفی شد، این حدس و گمان اعتبار بیشتری پیدا کرد. در بیانیه ای، TFF اعلام کرد که قصد دارد نمونه سازی سریع با استفاده از UE را انجام دهد.که اکوسیستم شیبا اینو غرق در تحولات صعودی شد در همین حال، پروژه SHIB: Metaverse تنها خبر هیجان انگیز در اکوسیستم شیبا اینو نیست که می تواند قیمت memecoin را در کوتاه مدت و بلند مدت افزایش دهد.

«Shib Tropias»، یکی از اعضای تیم Shiba Inu، به‌روزرسانی مرموزی را درباره توسعه‌دهندگانی که طراحی نسخه یک پروژه بی‌نام را تکمیل کرده‌اند، به اشتراک گذاشت. بعداً با توضیح اینکه به‌روزرسانی درباره کل اکوسیستم SHIB صحبت می‌کند، توسعه‌دهنده اضافه کرد که نهایی‌سازی محتوا برای این پروژه ادامه دارد و برای کمک به جریان محتوا در فازهایی منتشر می‌شود.

این به‌روزرسانی می‌تواند به معنای عرضه‌های آتی در رابطه با پروتکل شیباریوم لایه دو Shiba Inu، و همچنین چندین صرافی و بازی غیرمتمرکز باشد که توسعه‌دهندگان روی آنها کار کرده‌اند. یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های صعودی که جامعه در این هفته از آن استقبال کرده است، اعلامیه Okcoin ژاپن است که تصمیم گرفته است تا SHIB را تا فوریه 2023 فهرست کند. این اعلام پس از آن صورت می‌گیرد که وفاداران SHIB در ژاپن از صرافی‌های  برای فهرست کردن memecoin درخواست کرده‌اند.

در همین حال، قیمت SHIB در بازار با کسادی به داد و ستد ادامه داد. این توکن با قیمتی در حدود 0.0000092 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 1.20 درصد کاهش داشته است. قیمتی که در زمان نگارش این مقاله گرفته شده است، نشان دهنده کاهش 18.4 درصدی نسبت به روز گذشته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی