|

کدام یک بهتر است؟

نگرانی برای بیت کوین یا اتریوم؟

bitcoin

کدام‌یک عملکرد بهتری در ماه‌های آینده خواهد داشت؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به گزارش تحلیل‌گران بازار، نسبت بیت کوین به اتریوم (bitcoin-ether ratio) به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه خود رسیده که از لحاظ تاریخی، نشان‌دهنده یک بریک آوت صعودی است.

به گزارش شایانیوز به نقل از رمزارزنیوز همزمان با افت کلی بازار ارزهای دیجیتال به دنبال ورشکستگی صرافی FTX، یکی از تحلیلگران با انتشار نمودار مربوط به نسبت بیت کوین به اتریوم، اظهار داشته که انتظار دارد بیت کوین در مقایسه با اتریوم، در بازار نزولی فعلی انعطاف‌پذیرتر باقی بماند.

کیتی استاکتون، بنیانگذار و مدیر شرکت Fairlead Strategies، پس از در نظر گرفتن حرکت اخیر نسبت بیت کوین به اتریوم به بالاتر از منحنی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، در یادداشتی به مشتریان گفت:

ما انتظار داریم که بیت کوین در ماه‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشد.

BTC-ETH-ratio-1-ramzarz-min

بر اساس نموداری که استاکتون به اشتراک گذاشته، نسبت بیت کوین به اتریوم روز یکشنبه از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه عبور کرد و در زمان نگارش این خبر، در محدوده ۱۴٫۵ قرار دارد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، یکی از متداول‌ترین خطوط تکنیکال ردیابی‌شده است که از لحاظ تاریخی، یک نقطه بریک آوت قابل‌اعتماد محسوب می‌شود. با توجه به نمودار بالا، در سه موردی که نسبت بیت کوین به اتریوم از این منحنی بالاتر رفته، سودهای قابل‌‌توجهی به همراه داشته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی