|

امیدی برای شیبا هست؟!

تنها سیگنال مهم برای شیبااینو!

Shiba Inu

شیبااینوShiba Inu (SHIB) با وجود کاهش قیمت، 50000 کیف پول جدید ثبت کرد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بحران نقدینگی FTX همچنان ادامه دار است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به تنهایی حدود 814 میلیارد دلار می رسد که یک شبه 2 درصد نزول است. براساس گزارش LunarCrush، میم کوین محبوب Shiba Inu (SHIB) باید با نوسان‌های زمستان کریپتو روبرو شود چون ارزش بازار آن به 4.68 میلیارد دلار کاهش یافته است. و در 24 ساعت گذشته 3.07 درصد کاهش داشته است.

زلزله کریپتو که منشاء آن FTX بود بالاخره طلسم SHIB را با ریزش 9.3 درصدی هفتگی شکست. به گفته CoinGecko، در زمان انتشار، این ارز با مضمون سگ در حال تغییر است و به 0.00000825 دلار می رسد. 24 ساعت گذشته برای SHIB بسیار شدید وحساس بود، با 5٪ ریزش در حمام خون قرار گرفت. نمودارهای ماهانه شیبا خیلی خوب به نظر نمی رسند، با وجود شرایط سخت، میم کوین با رتبه پانزدهم همچنان مورد علاقه نهنگ های اتریوم (ETH) است و همچنین به نقطه عطف مهمی رسیده است. ارتش SHIB با یک ATH جدید (بالای تمام دوران) در مجموع دارندگان کیف پول به رشد خود ادامه می دهد. در حال حاضر، حدود 1280917 می‌باشد که نشان دهنده رشد نزدیک به 50000 کیف پول جدید در دو هفته گذشته است.

در حالی که مشتریان خرده‌فروشی در حال بررسی گزینه‌های غیر از صرافی‌های متمرکز رمزنگاری هستند، توسعه‌دهندگان SHIB به دنبال توسعه یک اکوسیستم خودکفا با Shibarium، ارتقاء لایه ۲ هستند. این شامل هر سه توکن اکوسیستم SHIB می‌شود، با Bone ShibaSwap (BONE) که برای هزینه‌های گاز استفاده می‌شود. علاوه بر این، ارتقاء Shibarium به پروژه Web 3.0 SHIB: The Metaverse که قرار است در چند هفته دیگر در نشست جهانی Immerse در میامی ارائه شود، به شیبا قدرت می‌دهد اگر چه تاریخ رسمی برای راه اندازی شیباریوم اعلام نشده است، شواهد نشان می‌دهد که Shytoshi Kusama در حال کار بر روی آن است. مرحله آزمایش شامل Shiba Eternity، بازی کارتی کلکسیونی است که برای چند هفته در Google (NASDAQ:GOOGL) Play و اپ استور مورد توجه قرار گرفت.شیبا اینو (SHIB) یکی از فعال ترین جوامع رمزنگاری را دارد و در میان پیشتازان پذیرش خرده فروشی است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی