|

بیت کوین در ریزش؟

بیت کوین به آخر خط رسیده؟!

bitcoin

فشار فروش سرمایه گذاران بیت کوین به بالای شش سال می رسد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ماینرهای بیت کوین پس از اینکه ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار در این ماه به پایین ترین قیمت خود در سال 2022 سقوط کرد،توکن های خود را با سرعتی بی سابقه می فروشند. به گفته چارلز ادواردز بنیانگذار صندوق کاپریول فشار فروش ماینر بیت کوین تنها در عرض 3 هفته 400 درصد افزایش یافته است. داده‌ها و شواهد نشان می‌دهد کل موجودی ماینرها در این هفته به پایین‌ترین حد در ۱۰ ماه گذشته سقوط کرده است. دارایی های آنها در حال حاضر تقریباً 30.4 میلیارد دلار ارزش دارد که تقریباً 10 درصد از عرضه بیت کوین را نشان می دهد.

ادواردز می‌گوید: «اگر قیمت به زودی بالا نرود، ما شاهد از کار افتادن بسیاری از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین خواهیم بود». شرکت های ماینینگ به عنوان منبع درآمد به پاداش بلاک 6.25 بیت کوین وابسته هستند. یک بلوک تقریباً هر ده دقیقه یک بار با استفاده از توان محاسباتی استخراج می شود. از آنجایی که استخراج به یک صنعت رقابتی تر تبدیل می شود و دشواری شبکه در طول زمان افزایش می یابد، شرکت کنندگان باید به دنبال منابع معدنی کارآمدتر باشند تا در سود باقی بمانند.

زمانی که بیت کوین راه اندازی شد نسبت به هر بلوک ارزش دلاری بسیار کمتری داشت این کار در بازار نزولی دشوارتر می شود. به این ترتیب، چندین شرکت بزرگ ماینینگ پس از انباشت مداوم بیت کوین در سال 2021، مجبور شده اند مقادیر زیادی بیت کوین را در طول سال 2022 بفروشند تا بتوانند سرپا بمانند. ادواردز ادامه داد: «آنچه ما می بینیم پایدار نیست.

ماین و هدل به عنوان یک ماینر بیت کوین یک استراتژی قابل دوام نیست... شما باید موقعیت بیت کوین خود را به طور مداوم در این بازار مدیریت کنید. ماه گذشته، ماینرهایی از جمله Core Scientific و Iris Energy تایید کردند که احتمالاً قادر به پرداخت بدهی خود در ماشین‌های ASIC اجاره‌ای در ماه نوامبر نیستند.بااین شواهد نشان می‌دهد که باید خیلی مراقب بیت کوین باشیم.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی