|

پیش‌بینی قیمت Dogecoin!

ایلان ماسک چه خوابی برای دوج کوین دیده؟!

Dogecoin

پیش‌بینی قیمت Dogecoin – ایلان ماسک پرداخت‌های DOGE را در توییتر باز می‌کند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پیش‌بینی قیمت Dogecoin صعودی باقی می‌ماند، به خصوص بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% 0.1200 دلار باقی خواهد ماند. علیرغم حمایت قوی ایلان ماسک، میلیاردر، Dogecoin نتوانست رشد صعودی چهار روزه قبلی خود را تمدید کند و مقداری از موقعیت خود را از دست داد. ایلان ماسک، یک میلیاردر، مدت‌هاست که از طرفداران ارز دیجیتال Dogecoin بوده است و قیمت Dogecoin در این هفته بیش از 145 درصد بخاطر خرید توییتر افزایش یافته است. افزایش اخیر نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده، که تأثیر منفی بر کل بازار کریپتو داشت، می تواند دلیل کاهش اخیر آن باشد.

بنابراین، عملکرد ضعیف بازار ارزهای دیجیتال نیز نقش مهمی در تضعیف Dogecoin داشت. از سوی دیگر، گزارش های مثبت متعددی در مورد پذیرش بالقوه Dogecoin وجود دارد که ممکن است قیمت آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این را می توان در بحث اخیر ایلان ماسک در مورد استفاده از Dogecoin به عنوان یک روش پرداخت مشاهده کرد.ایلان ماسک می‌خواهد DOGE Payments را به توییتر اضافه کند؟ در هالووین، ثروتمندترین کارآفرین جهان از نشان ارتش DOGE استفاده کرد و اشاره کرد که Dogecoin را به عنوان پرداخت در توییتر می پذیرد. در تابستان، ماسک پس از خرید 9.1 درصد از سهام این شرکت، به بزرگترین سرمایه گذار در توییتر تبدیل شد.

از آن زمان، ارتش Dogecoin مشتاقانه این پیشرفت را پیش بینی کرده است. در نهایت از او خواسته شد تا عضو هیئت مدیره شود. هرچند او نپذیرفت. در آن زمان، ایلان ادغام DOGE را به عنوان یک گزینه پرداخت برای Twitter Blue پیشنهاد کرد.قیمت فعلی Dogecoin 0.1236 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 2.7 میلیارد دلار و در 24 ساعت گذشته، Dogecoin 6.21٪ کاهش یافته است، CoinMarketCap اکنون با ارزش بازار زنده 16 میلیارد دلار در رتبه هشتم قرار دارد. عرضه در گردش 132,670,764,300 توکن DOGE است.از نظر فنی، Dogecoin یک اصلاح فیبوناچی 38.2% را تکمیل کرده است که اکنون آن را در سطح 0.1200 دلار پشتیبانی می کند. افت زیر این سطح می تواند فضای بیشتری را برای فروش تا منطقه پشتیبانی بعدی 0.1085 دلار باز کند. در صورت افزایش فشار فروش، DOGE می‌تواند به سمت سطح اصلاحی فیبوناچی 61.8% در 0.0979 دلار کاهش یابد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی