|

پیش بینی بیت کوین!

سیگنال های مهم بیت کوین!!

Bitcoin

درصد بیت‌کوین‌های در سود (میانگین متحرک ۷ روزه) با نزول قیمت طی هفته‌های اخیر به....

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- درصد بیت‌کوین‌های در سود (میانگین متحرک ۷ روزه) با نزول قیمت طی هفته‌های اخیر به ۵۲.۲۴٪ رسید که پایین‌ترین میزان در یک‌ماه اخیر است. کمترین میزان این شاخص در این چرخه از بازار، در ۱۸ ژوئن با رسیدن به عدد ۵۰.۲۷٪ ثبت شده بود.

رسیدن این شاخص به زیر ۵۰% و ورود به محدوده سبز‌رنگ معمولا در گذشته قیمت نشان‌دهنده کف بازار نزولی بوده است و باید دید درصورت رسیدن این شاخص به محدوده سبز رنگ، شاهد تغییر در روند بازار خواهیم بود یا خیر؟! و

بنا بر داده‌های منتشرشده، یک وال بیت‌کوین برای نخستین بار پس از نه سال فعال شده و ۵ هزار بیت‌کوین خود را به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار به صرافی کریپتویی کراکن منتقل کرده است. گفتنی است طی چند هفته اخیر و خصوصا بعد از انتشار گزارش نرخ بیکاری در ایالات‌متحده، بیت‌کوین تحت فشار زیادی قرار گرفته و برای نه روز متوالی در سطح ۱۹۵۰۰ تا ۲۰۵۰۰ باقی مانده است. در حالی که بازار ارزهای دیجیتال، ارتقاء مرج اتریوم را پیش‌ رو دارد، به نظر می‌رسد بیت‌کوین در تلاش برای شتاب گرفتن در ریزش بعدی است.

در چند روز گذشته، بیت‌کوین در محدوده ۲۰.۰۰۰ دلار نوسان کرده است.با این حال، حتی اگر یک اثر موج دار با گام‌های مثبت از این رویداد وجود داشته باشد، بیت‌کوین (BTC) فقط برای مدت کوتاهی می‌تواند، نوسان داشته باشد.و سهم بازار فعلی بیت‌کوین تقریباً نصف سهم ژانویه 2022 است که تقریباً 72 درصد بود. سطوح فعلی در مقایسه با سهم در ماه‌های اخیر به طور قابل توجهی پایین تر آمده است. در ژوئن 2022، BTC سهم بازار کریپتویی معادل 47.49 درصدی را داشت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی