|

چگونه منفجر میشود؟

استخوان، شیبااینو را منفجر کرد؟!

shibainu

اکوسیستم Altcoin از Shiba Inu (SHIB) در این ماه قبل از راه اندازی جدید Metaverse 162% منفجر شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یک آلتکوین از اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) رقیب Dogecoin (DOGE) بی سر و صدا سودهای ماهانه هنگفتی را به دست می آورد در حالی که بقیه بازار باقیمت پایینی معامله می‌شوند.توکن حاکمیتی بومی صرافی شیبا سواپ، BONE، امروز با اعلام پشتیبانی صرافی BlueBit.io در دبی و سنت وینسنت از آن، رشد چشمگیری را تجربه کرد.

بر اساس گزارش‌ها این ارز در ساعات اخیر، بیش از ۹۵ درصد افزایش قیمت داشته است. رالی عظیم BONE بسیاری از سرمایه‌گذاران را شگفت‌زده کرد؛ زیرا این توکن در اوایل امروز در حدود ۱٫۰۶ دلار معامله می‌شد.

در زمان نگارش این مقاله، ShibaSwap Bone (BONE) در میانه یک رالی سهموی قرار دارد که 162 درصد در ماه اوت و 62 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.BONE نشانه حاکمیت ShibaSwap، صرافی غیرمتمرکز بومی (DEX) پروژه Shiba Inu است. این به کاربران اجازه می دهد تا در مورد پیشنهادات آینده نظر دهند، اگر BONE زیاد باشد، وزن بیشتری را به خود اختصاص می دهد. علاقه مندان به اکوسیستم memecoin در حال حاضر منتظر راه اندازی "SHIB: The Metaverse" هستند که برای امسال برنامه ریزی شده است.

بر اساس اطلاعیه ماه مارس: شیب: متاورس به نقطه اوج تاریخ خود خواهد رسید که به عنوان یک جامعه است که به‌طور مجازی در لایه‌ای از تصاویر زیبا نمایش داده می‌شود.ازطرفی BONE قرار است نماد گاز شیباریوم و لایه 2 که برای توسعه اکوسیستم متاورس است. با عرضه 250,000,000 توکن، BONE با قیمت 1.62 دلار با ارزش بازار کمی بیش از 120 میلیون دلار معامله می شود و در حال حاضر بهترین توکن در بین 250 دارایی رمزنگاری برتر است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی