|

خبرخوش برای کاربران رمزارز ایرانی!

خبرخوش برای کاربران رمزارز ایرانی در دنیایی صرافی ها!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- چندی پیش مقاله‌ای در رویترز به چاپ رسید که در آن بایننس متهم به ایجاد فضایی برای فعالیت ایرانیان در این صرافی بوده و ادعا شده بود تحریم‌های اقتصادی ایالات‌متحده علیه ایران را نقض می‌کند. در پاسخ نیز سی‌زی این اطمینان را داده بود که سیستم KYC (احراز هویت مشتری) فعال بوده و هیچ شبهه‌ای در این زمینه وجود ندارد.

بااین‌حال مدیران ارشد بایننس در مصاحبه اخیر خود گفته‌اند این صرافی به ایرانیان مقیم خارج از کشور خدمات ارائه می‌کند و این موضوع خلاف تحریم‌های آمریکا نیست. در همین راستا چاگری پویراز، مسئول تطبیق مقررات تحریمی بایننس گفته است ارائه خدمات به ایرانی‌های مقیم خارج از کشور از دید نهادهای نظارتی ایالات‌متحده نیز مشکلی ندارد.

وی در ادامه گفته است برای مثال پناهندگان ایرانی مقیم بریتانیا می‌توانند از خدمات بایننس بهره‌مند شوند. اما متاسفانه برای ایرانی‌های مقیم ایران، تمام کارهای لازم جهت پیشگیری فعالیت انجام خواهد شد.از طرفی ‌‌

بایننس در اطلاعیه اخیر خود آورده که WTC را به تبدیل ارز خود اضافه کرده است. اکنون کاربران می‌توانند WTC را با بیت‌کوین، BUSD، USDC و دیگر توکن‌ها معامله کنند و از طریق تبدیل ارز بایننس به بررسی شاخص این دارایی بپردازند. بایننس قصد دارد با توسعه خدمات خود، کاربران بیشتری را جذب کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی