|

قیمت رویایی ۱ دلاری!

پیش بینی منفجره کننده از دوج کوین!!

Dogecoin

قیمت رویایی 1 دلاری Dogecoin با شک و تردید معامله گران بازار همراه شد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دوج کوین از زمانی که سال گذشته از بالاترین سطح خود یعنی 0.73 دلار سقوط کرد، عملکرد ضعیفی داشته، شرایط فعلی بازار که در زمستان کریپتو ایجاد شده است، باعث تشدید نوسانات منفی میم کوین شده است. پس از افزایش آن در ماه می سال گذشته، بسیاری از طرفداران انتظار قیمت 1 دلار را داشتند. و تا این لحظه، برخی هنوز امیدوار هستند با این حال، تحلیلگران فکر می‌کنند که چنین چیزی بعید است  که دوج کوین تااین حد پیشرفت کند،تحلیلگران پیش بینی می کنند DOGE در سال 2022 با قیمت 0.16 دلار به پایان برسد.

هفته گذشته، گزارش Finder به نظرات پنج متخصص فین‌تک در مورد جهت Dogecoin اشاره کرد  که گزینه‌های نظرسنجی صعودی، خنثی و نزولی بودند. هیچ‌کدام از پاسخ‌دهندگان نسبت به Doge خوش‌بینانه نبودند، 2 نفر از آنها خنثی و سه نفر نزولی بودند. تغییر دیدگاه عمدتاً به دلیل کاهش شدید قیمت Doge در هفته گذشته می باشد که از آن زمان تاکنون حدود 13 درصد کاهش یافته است.در نظرسنجی جداگانه ای که در ابتدای سال انجام شد، پیش بینی های Doge برای پایان سال 2022 و سال های آینده از هیئت 33 تحلیلگر خبره جستجو شد.

کارشناسان پیش بینی کردند که Doge سال را با قیمت 0.16 دلار به پایان برساند، که نسبت به پیش بینی 0.39 دلاری تحلیلگران در جولای سال گذشته کاهش یافته است. علاوه بر این، متخصصان پیش‌بینی کردند که Doge تا پایان سال 2025 به قیمت 0.32 دلار و تا سال 2030 به 0.54 دلار برسد. با گذشت زمان و با شکل گیری واقعیت‌های جدیدتر بازار، انتظارات برای میم کوین به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

از طرفی اکثر تحلیلگران متوجه این موضوع نیستند که Doge به یک توکن کاربردی تبدیل شده، اما به نظر می رسد بنیانگذار Finder به روند صعودی دوج کوین امیدوار است،Schebesta فکر می کند که Doge در میان بیش از 20000 دارایی رمزنگاری در فضا برجسته و قابل تحسین است و این ویژگی می تواند به حرکت قیمت آن کمک کند.هفته گذشته، به دنبال تخلیه بیت کوین توسط شرکت خودروهای الکتریکی تسلا، میلیاردر و حامی دوج کوین، ایلان ماسک، گفت که این شرکت هیچ یک از دارایی های دوج خود را نفروخته است.

در نهایت، وقتی از او پرسیده شد که آیا Doge می‌تواند در آینده این میم به یک کوین واقعی تغییر نام دهد، اکثر پاسخ‌دهندگان - حدود 53.6٪ - گفتند نه، 28.6٪ مطمئن نبودند و 17.9٪ پاسخ مثبت دادند. Doge در حال حاضر در زمان انتشار با 0.068 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 3.73 درصد کاهش داشته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی