|

سرنوشت بازار کریپتو!!

تحرکات بیت‌کوین، این رمزارز که در این چند روز، افزایش قیمت زیادی را تجربه کرد...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازار کریپتو چه سمتی می‌رود؟  کندل ماهانه نزدیک است.در ادامه تحرکات بیت‌کوین، این رمزارز که در این چند روز، افزایش قیمت زیادی را تجربه کرد، نتوانست در بالای سطح ۲۴هزار دلار خود را تثبیت کند. گفتنی است تا بسته شدن کندل ماهانه بازار کریپتو نیز مدت زیادی نمانده.

به گزارش شایانیوز به نقل از تجارت نیوز بیت‌کوین پس از صعودهای پی در پی خود به سطوح بالاتر، روز گذشته پس از چند تلاش ناموفق، نتوانست خود را بالای ۲۴هزار دلار تثبیت کند. دامیننس بازار نیز در حالتی نزولی و آرام قرار دارد. باید دید شرایط بیت‌کوین، بازار کریپتو را به چه سمتی می‌برد.

امیننس بیت‌کوین

شاخص دامیننس بیت‌کوین همچنان در روندی نزولی قرار گرفته و از نقطه اوج اخیر خود بالای ۳ درصد نزول داشته است. گفتنی است این شاخص بیان کننده سلطه بیت‌کوین بر بازار کریپتو است. با کاهش این شاخص، و صعود دوباره قیمت بیت‌کوین، سایر آلت‌کوین‌ها با جهشی بیشتر رو به رو خواهند شد.

روز گذشته، همزمان با تلاش‌های بیت‌کوین برای صعود به بالای ۲۴هزار و ۴۵۰دلار، شاخص دامیننس اما روندی نزولی داشت و تا نزدیک ۴۲٫۱۵درصد نیز رفت. در حال حاضر این شاخص کمی رشد داشته و تا این لحظه در سطح ۴۲٫۳درصد قرار دارد. می‌توان گفت تا به این لحظه این شاخص در حالت رنج قرار داشته. سایر آلت‌کوین‌ها به تبع این موضوع حرکات متفاوتی با بیت‌کوین نداشتند.

البته در این شرایط بازار کریپتو نیز برخی آلت‌کوین‌ها وجود دارند که برخلاف سایرین رشد خوبی را تجربه کردند. از این رمزارزها می‌توان به ICP و FORTH مثال زد. امروز این دو رمزارز، به ترتیب بالای ۱۰درصد و ۲۰ درصد رشد داشته‌اند.

ندل ماهانه بازار کریپتو

تا بسته شدن کندل ماهانه بیت‌کوین مدت زیادی باقی نمانده، در چند ماه گذشته که بازار کریپتو با سقوط شدید روبه رو شد؛ این اولین کندل ماهانه‌ای است که به احتمال بسیار زیاد، سبز بسته می‌شود. گفتنی است گاوهای بازار همچنان تلاش دارند، بیت‌کوین را بالای ۲۴هزار دلار ببرند. در مقابل خرس‌های بازار در تلاش‌اند، بیت‌کوین زیر سطح۲۳هزار دلار کندل ماهانه خود را ببندد.

در بین جدال گاوها و خرس‌های بازار کریپتو؛ تحلیلگران این فرصت‌ را برای بیت‌کوین بسیار مهم می‌دانند. شاید بتوان گفت این موقعیت بیت‌کوین سرنوشت میان مدت او را رقم خواهد زد. در بین تحلیلگران، برخی از ‌آن‌ها بر این باورند که بیت‌کوین برای بالا رفتن از سطح مقاومتی مهم ۲۵هزاردلار، نیاز به انرژی بسیار بیشتری دارد. از این رو، احتمال می‌رود که بازار کریپتو همچنان نزولی باشد. اگر قصد خرید یا سرمایه گذاری در رمزارزها را دارید، به نظر این تحلیلگران می‌توانید کمی بیشتر صبر کنید.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی