|

دوج کوین یک شبه نابود میشه؟

Dogecoin

دوج کوین یک شبه 99 درصد کاهش پیدا می‌کند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در حالی که Dogecoin برای جبران زیان‌های خود تلاش می‌کرد، TeddyDOGE فرزند خوانده دوج کوین ، پرده های کلاه برداری را کنار زد، نوعی کلاهبرداری است که در آن توسعه‌دهندگانی که روی بلاک چین کار می‌کنند، قلک های نقدینگی را از پروژه ها تخلیه می‌کنند. PeckShield، یک شرکت امنیتی بلاک چین، که  TeddyDOGE شناسایی کرد. TEDDY یک شبه 99 درصد از ارزش خود را از دست داد.

فرزنده خوانده Dogecoin، TeddyDOGE توسطPeckShield مورد حمله قرار گرفت ،تقلید کننده Dogecoin یک مبادله چند منظوره است که طبق وب سایت رسمی آن، تبادل، تراکنش، کیف پول و نمودار را ادغام می کند. این شرکت این رویداد را با 10000 BNB و 2 میلیون دلار به سرقت رفته شناسایی کرد. TEDDY شاهد کاهش 99.5 درصدی ارزش خود در چند ساعت پس از این اتفاق بود و در حال حاضر در محدوده 0.00000047 دلار قرار دارد.

توسعه دهندگان Dogecoin به سرمایه گذاران در مورد تقلید کنندگان میم کوین هشدار داده اند. TeddyDOGE یکی از چندین تقلید کننده است. RenDoge، Dogeelon، EtherDoge سایر شبکه های اتریوم هستند. تحلیلگران چشم انداز نزولی Dogecoin را نشان می دهند و بر این باورند که خرس ها کنترل قیمت Dogecoin را در دست دارند و این دارایی احتمالاً سقوط خواهد کرد.

تحلیلگران احتمال خروج قیمت Dogecoin از خط روند چند ساله خود را پیش بینی کرده اند. Dogecoin در ماه می 2021 روند نزولی را آغاز کرد. از آن زمان، توکن میم با وجود چندین بار تلاش، کرده است تا از آن خارج شود. 0.082 دلار یک سطح مقاومت کلیدی برای میم کوین در مسیر خروج از روند نزولی است. دوج کوین باید ضررهای دو هفته گذشته خود را جبران کند و از مقاومت فوری در 0.079 دلار عبور کند و قبل از اینکه به قیمت 0.082 دلار حرکت کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی