|

بازارخرسی!

علت حمله ور شدن خرس ها به بازار رمزارزها؟؟

به نظر شما بررسی درصد بیت‌کوین‌های قدیمی شبکه می‌تواند در تشخیص دوره‌های بازار به ما کمک کند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- معامله گران و نهاد‌هایی که بازار را کنترل می‌کنند، بیت‌کوین‌های خود را با قیمت بالا‌تر به سرمایه‌گذاران خرد می‌فروشند، بازار را در شرایط خرسی نگه‌ می‌دارند و وقتی بازار وارد فاز خرسی شد، آن‌ها کم ‌کم شروع به تجمیع بیت‌کوین می‌کنند.

بعد از سقف قیمت در می ۲۰۲۱، تجمیع برای یک چرخه جدید شروع شد و نسبت حجم بیت‌کوین میان‌مدت و بلند‌مدت به ۶۸٪ رسید و تجمیع بیت کوین همچنان ادامه دارد.

معمولا کف چرخه‌های بلند‌مدت بین ۶۰ و ۸۰ درصد این شاخص ظاهر می‌شود. مشخص است که کف دقیق قیمت قابل پیش‌بینی نیست. طبق نمودار توزیع طول عمر بیت‌کوین‌ها در شبکه، بیش از یک سال از ورود به بازار خرسی می‌گذرد. اگر این بازیابی کوتاه‌مدت طی یک یا دو ماه آینده تمام شود و با ریزشی شدید از کف قبلی عبور کند، با توجه به زمان سپری شده و مقدار تجمیع‌شده احتمال رسیدن به کف چرخه افزایش شدیدی می‌یابد. از طرفی

شرکت سرمایه‌گذاری متمرکز بر کریپتو 21Shares دو محصول جدید را برای سرمایه‌گذاران بیمناک بازار خرسی راه‌اندازی کرده است که بر مدیریت ریسک بیت‌کوین و اتریوم تمرکز دارد. در این دو محصول شاخص S&P به منظور مدیریت ریسک با بیت‌کوین و اتریوم همتاسازی می‌شود. این دو محصول جدید به ترتیب SPBTC و SPETH نام‌گذاری و در صرافی SIX Swiss راه‌اندازی شده‌اند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی