|

افزایش جنجالی از شیبااینو!

چطور برگ برنده شیبااینو رابه دست بگیریم؟!

نرخ سوختگی شیبا اینو پس از سوزاندن 520 میلیون توکن توسط نهنگ 800 درصد افزایش یافت؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نرخ سوزاندن Shiba Inu امروز پس از اینکه یک نهنگ ناشناس 520 میلیون توکن SHIB را در یک تراکنش «سوخت» سوزاند، افزایش چشمگیری داشت. این نهنگ امروز توکن های SHIB را به یک کیف پول مرده فرستاد تا گردش عرضه خود را کاهش دهد. چند ساعت بعد، کاربر دیگری 16 میلیون توکن SHIB را «سوزاند» و یک ساعت پیش نیز 15 میلیون از توکن شیبارا سوزاند.

این توسعه باعث شد تا «SHIB burn» نزدیک به 800 درصد افزایش یابد، زیرا کاربران امروز میلیون‌ها توکن را می‌سوزانند. به گزارش ShibBurn، در 24 ساعت، در مجموع 587 میلیون توکن Shiba Inu به کیف پول مرده ارسال شده کیف پول مرموزی که 520 میلیون توکن را سوزاند، اولین بار در 16 نوامبر 2021 رونمایی شد. داده های Etherscan نشان می دهد که کیف پول ناشناس در 13 ژوئن 2022 نزدیک به 150 میلیون توکن SHIB را سوزانده بود.

این نهنگ همچنین 453 میلیون توکن SHIB را در 16 جولای 2022 سوزاند در مجموع، این کاربر مرموز 1.12 میلیارد توکن Shiba Inu را در سه تراکنش جداگانه در کمتر از 40 روز سوزانده است. مجموع عرضه در گردش شیبا اینو 549 تریلیون است.توکن سوزی و شیباریوم Shiba Inu باید میلیاردها و تریلیون ها توکن بسوزاند تا مقیاس قیمت خود را به طور پایدار افزایش دهد.

تلاش برای بازیابی قیمت همچنان ادامه دارد اما پیشرفت نسبتا کند است. با این سرعت، ارسال تریلیون ها توکن SHIB به کیف پول مرده ممکن است چندین دهه طول بکشد. با این حال، راه حل لایه 2 آینده Shibarium ممکن است یک تغییر دهنده بازی باشد که می تواند SHIB را به سمت مسیر $0.01 هدایت کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که Shibarium ممکن است به یک «مکانیسم سوزاندن» داخلی تکیه کند که کارمزد تراکنش‌ها را به سوزاندن توکن‌های SHIB تبدیل می‌کند. بنابراین، Shibarium می تواند یک واحد عملیاتی 24/7 و 365 روزه باشد که به طور مداوم SHIB را می سوزاند (به غیر از اینکه یک محلول لایه 2 است). برای رسیدن شیبااینو به نقطه عطف 1 سنت، شیباریوم تنها وسیله نقلیه ممکنی است که ممکن است آن را به هدف نهایی خود برساند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی