|

شرایطی مبهم!

اتفاقی غیرمنتظره باعث نابودی شیباشد!!

ریوشی بنیان‌گذار رمز ارز شیبا اینو، بعد از آن‌که حدود یک سال از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ خویش خودداری کرده بود، عصر امروز ...

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- ریوشی بنیان‌گذار رمز ارز شیبا اینو SHIBAINU، بعد از آن‌که حدود یک سال از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ خویش خودداری کرده بود، بالاخره عصر امروز اقدام به پاک نمودن تمام توئیت و محتوای متنی خود در پلتفرم مدیوم کرد.

وی علاوه بر حذف تمام مطالب در فضای مجازی، تصویر پروفایل توئیتر خود و تمام آن‌چه مربوط به پروژه شیبا اینو بود را نیز تغییر داده است. حدود یک سال پیش و در همین ایام بود که ریوشی چهارمین بلاگ خود را در مورد شیبا نوشته بود و حال پس از یک سال بازگشت ظاهرا محتوایی جز حذف محتوای قبلی به ذهنش نرسیده است. برخی معتقدند این اتفاق به معنای شروع جدیدی برای این ارز دیجیتال است.

از طرفی شیبا طی ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۹۶.۹۵ میلیون توکن‌سوزی داشته تا توکن‌سوزی هفتگی این میم‌کوین را به ۲.۴۱ میلیارد برساند. آمارهای مرتبط با پلتفرم شیبرن نشان می‌دهدکه بیش از ۲.۴۱ میلیارد توکن با ۲۳۶ تراکنش مجزا سوزانده شده است. در همین راستا، توکن‌سوزی‌های ۲۴ ساعت اخیر با ۱۹ تراکنش مجزا انجام شده است. و گفتنی است از نوامبر ۲۰۲۱ تاکنون، این پروژه حدود ۲.۰۸ میلیارد توکن را سوزانده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی