|

شیبااینو دقیقا به چه دلیل شکست خورد؟

نگاهی گذرا به فعالیت‌های نهنگ‌ها در این شبکه نیز کاهش عملکرد نهنگ‌ها را نشان می‌دهد...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- تنها چند هفته پس از پایان مرحله اول و دوم فروش زمین در متاورس شیبا، سرپرست توسعه‌دهندگان، شیتوشی کوساما، چشم‌اندازی از پیشرفت‌های آینده نزدیک در شبکه شیبا را از طریق یک پست وبلاگی تشریح کرد.

به گزارش شایانیوز به نقل از رمزارز نیوز به گفته کوساما، شبکه شیبا قصد دارد شیباریوم، بلاکچین سطح دو برای اتریوم (با استفاده از توکن بون)، را که اسکلت تمام پروژه‌های در حال توسعه شیبا است را منتشر کند.

توکن شیبا پس از کاهش 11 درصدی در 24 ساعت گذشته، در زمان انتشار این خبر 0.00001513 دلار بود و پس از 16 روز از آغاز فروش زمین در متاورس خود، به نظر می‌رسد که این توکن کاهش چشمگیر 36 درصدی داشته است. با این حال، اخبار به‌روزرسانی‌های آتی نتوانست از کاهش قیمت شیبا جلوگیری کند.

علاوه بر این، تغییرات قیمت در نمودارها تحت تأثیر اخبار توسعه و ارتقا قرار نگرفت و به نظر می‌رسد این توکن به روند نزولی یک ماهه خود ادامه داده است. با حرکتی آهسته به موقعیت اشباع فروش، اندیکاتور RSI در زمان انتشار این خبر 31 بود.

نگاهی گذرا به فعالیت‌های نهنگ‌ها در این شبکه نیز کاهش عملکرد نهنگ‌ها را نشان می‌دهد. تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها برای تراکنش‌های بیش از 100 هزار دلار، 90 درصد و برای تراکنش‌های بیش از 1 میلیون دلار، 80 درصد کاهش یافت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی