|

تحلیلی تکنیکال!

بیت کوین درنهایت تسلیم میشودیاخیر؟

کروگر در یک توییتی،اشاره کرد بیت کوین (BTC) در ۴سال گذشته بازده مثبتی داشته یاخیر؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-کروگر در یک توییتی،اشاره کرد بیت کوین (BTC) در ۴سال گذشته بازده مثبتی در هفته اول ژانویه از 7٪ تا 36٪ بین سال های 2018 و 2021 داشته است.در سال 2021، بیت کوین از 28653 دلار به 41441 دلار در هفته اول ژانویه افزایش یافت.وقتی از کروگر پرسیده شد که در سال‌های گذشته چه اتفاقی افتاده است، کروگر پاسخ داد: «تنها سال‌های 2020 و 2021 برای ارزهای دیجیتال بسیار پر جنجال بوده است.

با این حال، انتظار می رود که بازار ارزهای دیجیتال در اوایل ژانویه به دلیل جریان ورودی صندوق افزایش یابد.چشم انداز خوش بینانه این تحلیلگربرای اوایل ژانویه ناشی از انتظار او از "جریان های ورودی صندوق" قوی است که به نظر می رسد که با رائول پال، مدیرعامل Real Vision هم نظرباشد.پال روز دوشنبه در مصاحبه ای با یوتیوب گفت که او معتقد است که فروش بیت کوین به پایان رسیده و با سرمایه گذاری مجدد سرمایه نهادی در بازار،مانند ماه ژانویه شروع قدرتمندی برای این رمز ارز خواهد بود.

دیوید لیفچیتز، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری ExoAlpha میگوید که موسسات در 24 ساعت باقی‌مانده تا سال 2021 همچنان در حال فروش هستند تا از زیان‌های مالیاتی جلوگیری کنند.واین یک نکته قابل توجه برای اوج گیری در اوایل هفته سال جدید است.

و خیلی از تحلیلگران دیگر بر این باورهستند که بیت کوین در سال جدید افت وحشتناکی خواهد داشت.برداشت آگاهانه تر از تاد لوونشتاین، استراتژیست ارشد سهام اتحادیه بانک است. نظر او این است که «شرایط طلایی» مانند بسته‌های محرک مالی COVID و نرخ‌های بهره پایین که به نفع قیمت دارایی‌های بالا بوده است، در حال پایان است که تأثیر منفی قابل توجهی بر BTC و بازارهای سنتی در سال 2022 خواهد داشت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی