|

معرفی سیگنال های خیلی مهم!

سیگنال های کار آمد برای چند ارز دیجیتال در این هفته!

کدام یک از ارز ها این هفته روند خوبی را پیش خواهند گرفت؟سیگنال هایی از ارزهای دیجیتال!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز-کدام یک از ارز ها این هفته روند خوبی را پیش خواهند گرفت؟تحلیلی تکنیکال از چند ارز مهم که در این هفته می توانند روند صعودی خوبی را پیش رو داشته باشند.

اتریومEthereum

ارز اتریوم در زمان فریم ۴ساعته در یک منطقه حمایتی مستحکم و ‌ فیبونانچی قرار دارد. همچنین این محدوده واگرایی مثبت بیانگر این است که قیمت اتریوم تمایل به تغییر جهت روند و افزایش قیمت دارد و به زودی روند صعودی خوبی را آغاز خواهد کرد مقاومت های اولیه این ارز دیجیتال در محدوده حمایتی ۴۶۰۰ دلار و مقاومت بعدی درمحدوده ۴۷۷۰دلار می باشد و بلند مدت آن حدود ۵۰۰۰ دلار است با این تحلیل میتوان گفت که اتریوم در حال افزایش قیمت می باشد.

سلرCeler

ارز دیجیتال سلر در زمان فریم ۱۲ ساعته اصلاح خود را در زمان های بسیار کوتاه انجام داده است و اکنون از نقطه حمایتی بسیار خوبی برخوردار می باشد محدوده های قرمز در نمودار سلسله یعنی قیمت0/1037دلار نقاط خرید مناسبی با رعایت حد ضرر و اصلاح سود است اما شرایط بازار نامشخص است و تاثیر زیادی در ادامه این روند دارد پیشنهاد می شود که در معاملات خود حتماً حد ضرر را رعایت کنید اگر این کار را کنید مشکلی برای تان پیش نخواهد آمد.

سوشی سوآپsushi

ارز سوشی سواپ در زمان فریم ۴ ساعته مانند اتریوم در محدوده حمایتی مستحکم و فیبوناچی قرار دارد،همچنین در این ارز دیجیتال واگرایی مثبت در این محدوده دیده می شود و احتمال بازگشت روند به سمت صعودی و بالا بسیار زیاد است و منطقه حمایتی اولیه قیمت ارز ۱۳.۴ ، ۱۴.۱۷ و منطقه حمایتی بعدی ۱۵ و ۱۶ دلار است.

لینی یر linear

ارز دیجیتال لینی یر در زمان فریم ۲۴ ساعته در حال برخورد به منطقه مقاومتی خود می باشد، که در محدوده ۶۶ سنت است اگر این ارز بتواند به این محدوده غلبه کند، حرکت های بعدی تا اهداف ۶۰ و ۱۶ سنت پیش خواهد رفت همچنین محدوده ۵۰ و ۴۱ سنت محدوده های مناسبی برای خرید این ارز دیجیتال می باشد.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی