|

کسب اوج قیمتی و هش ریت!

دو حرکت خارق العاده از اتریوم!

در حالی که فشار فروش کاهش یافته است چه چیزی در انتظار اتریوم است؟افزایش قیمت اتریوم باچه چیزی همراه است؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-با افزایش فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز مالی و محبوبیت روزافزون پروژه‌های بزرگ NFT، اتریوم همچنان پرمصرف‌ترین و پرفروش ترین زنجیره در بازار بلاک چین است که با هزینه و قیمت های مناسب خود استخراج کنندگان زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است.و تا اکنون هش ریت اتریوم به بالاترین حد خود یعنی 812768 گیگاهرتز بر ثانیه رسیده است. اگرچه به‌روزرسانی EIP-1559 کارمزداستخراج‌کنندگان را حذف کرد، اما آنها همچنان می‌توانند با استفاده از دستوراتی که به تازگی معرفی شده است، سود قابل توجهی دریافت کنند و کاربران شبکه هم از آنها برای انجام تراکنش‌های خود در دوره‌های پر بار شبکه استفاده کنند علاقه استخراج کنندگان به شبکه اتریوم افزایش یافته است و فعالیت ها در این شبکه بالا می باشد.

اتریوم

 با استفاده بیشتر افراد از شبکه، ماینرها میتوانند سود های بیشتری دریافت کنند. علاوه بر فعالیت شبکه، مکانیسم توکن سوزی به طور مثبت بر قیمت دارایی ارز دیجیتال تاثیر داشته است که از زمان اجرای EIP-1559 تا حالا 33 درصد افزایش یافته است.بر اساس داده‌ها و شواهد موجود دربازار استخراج اتریوم آسیبی به ماینینگ ارز fess نداشته است.کاهش اولیه سود اتریوم تنها در روزهای اول و تا بعد از بروز رسانی ادامه داشت، اما به دلیل افزایش قیمت، سود استخراج‌کننده این ارز دیجیتال به ارزش‌های پس از شبکه های اتریوم EIP بازگشت جایگاه خود را پس گرفت!

اتریوم

 

معمولاً افزایش سریع هش ریت به دلیل گسترش عرضه موجود، نشانه خوبی برای بازار نیست، اما طبق داده های زنجیره ای، ماینرها هنوز برای فروش دارایی های خود عجله ندارند و ذخایر اتریوم هنوز در حال انباشته شدن است و درکیف پول ماینرها فقط جریان ورودی حاکم است که نشان می دهد تقریباً هیچ وجهی به صرافی ها منتقل نشده است و عدم وجود قدرت فروش به احتمال زیاد به شرایط بسیار مثبت بازار کمک می کند.بهای اتریوم امروز با عبور از اوج قیمتی قبلی خود یعنی ۴,۴۶۷ دلار، به اوج قیمتی جدیدی دست یافت. ثبت اوج قیمتی جدید اتریوم، هم‌زمان با ثبت اوج جدید هش‌ریت این شبکه رخ داده است. هش‌ریت شبکه اتریوم اخیراً به اوج ۸۱۲,۷۶۸ گیگاهش بر ثانیه (GH/s) رسیده بود. در زمان نگارش این خبر، اتریوم در محدوده ۴,۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

 

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی