|

افزایش قیمت ۱۰۰درصدی!

نقشETF بر افزایش قیمت بیت کوین؟

با روند صعودی بیت کوین احتمال اینکه وارد بورس شود چقدر خواهد بود؟الان زمان سیو سود می باشد؟ بهترین حرکت برای کاربران چیست؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-دوروز پیش گاوهای بیت کوین هدف خود را مشخص کردند و تلاش کردند که قیمت بیت کوین (BTC) را به بالاترین سطح خود در 65900 دلار برساند. یکی از دلایل این حرکت ، گفتگوی مداوم درباره احتمال تصویب صندوق قابل معامله بیت کوین (ETF) تا پایان اکتبر است، بنابراین بیتکوین پس از رسیدن به پایین ترین سطح یعنی 54،103 دلارو بعد از منتشر شدن خبرETF در توییتر قیمت بیت کوین 8.2 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه 58،532 دلار رسید!جهش به بالای سطح 58،500 دلار نیز بسیار مهم است زیرا این افزایش 100 درصدی در قیمت بیت کوین نشان دهنده بهبود قوی و افزایش تقاضا است.

bitcoin

مقدار بیت کوین موجود در کیف پول ها در همه سطح ها از زمانی که قیمت برای مدت کوتاهی به زیر 29000 دلار کاهش یافته بود ، الان رو به افزایش است، تمام طرح های حمایتی از بیت کوین تاثیر بسزایی در روند صعودی آن داشت،بعداز طرح Defi صندوق مالی غیر متمرکزقیمت توکن (BADGER)187 درصد از پایین ترین قیمت 15.69 دلار به بالاترین سطح روزانه 45.09 دلار در 14 اکتبر افزایش یافت ، زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن 147 درصد افزایش یافت و به 162 میلیون دلار رسید.

افزایش قیمت BADGER همزمان با لیست توکن ها در صرافی رمز ارز کوین بیس Coinbase Pro  میباشد،به طور کلی ، بحث های جاری در مورد ETF بیت کوین همچنان در افزایش سوداگری و افزایش قیمت در بازار رمزنگاری نقش مهمی خواهدداشت، به ویژه به روند صعود توکن های مرتبط با ارز دیجیتال برترکمک خواهد کرد. اما باید مراقب بود، زیرا هنوز این احتمال وجود دارد که شایعه در خرید و فروش وجود داشته باشد.بنابراین عاقلانه است که منتظر اعلام رسمی یک نهاد نظارتی از ورود بیت کوین به ETFباشیم.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی