|

عشوه و ناز خانم بازیگر 53 ساله؛ فلور نظری چه دافی شده! +فیلم

فلور نظری با انتشار فیلمی کوتاه از خود با فیلتر اینستایی متنی بلند بالا نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

فلور نظری بازیگر 53 ساله ایرانی است که در سینما و تلویزیون خیلی وقت است کم کار شده اما خانم بازیگر قرتی به جایش در اینستاگرام بسیار فعال و خوش آب و رنگ می باشد.

به گزارش «شایانیوز» فلور نظری در فیلم و سریال هایش نقش هایی مادرانه و مثبت دارد اما برعکس در واقعیت با ظاهری کاملا به روز و جوان پسندانه است. وی سفر های خارجی زیادی می رود و بسیار هم اهل خوش گذرانی و گردش است. فلور نظری به تازگی فیلمی کوتاه از خود با آرایشی زیاد و یقه ای باز منتشر کرد و از روز های بد کرونایی که می گذرد نوشت.

نظری در کپشن پستش نوشت:

روزهای روزمره گی مرگتان بیشتر از روز هایتان است این قرارمون نبود کاش در سختی دادن رعایت انصاف را می کردید جانی نمانده ، زورکی می خندیم زورکی روز می گذرانیم اما درونمان می دانی خیلی خراب است !؟ درون پر رنجمان ، خراب . خدایا پرتو مهرت را بر ما بتابان تا لبخندهای واقعی بیایند و برای همیشه بمانند. 

فلور نظری

بیوگرافی فلور نظری:

فلور نظری زاده ۱ بهمن ۱۳۴۷ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد. فلور نظری، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.وی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است.

فلور نظری در کنار پسرش فلور نظری در کنار پسرش
  • ناشناس ارسالی در

    یه سری ب شناسنامه ات بزن بد نیست

  • رها ارسالی در

    سلام لعنت بر کسانی که حیا را از مملکت مان بردند

  • شهلا ارسالی در

    خوش باشی همیشه بی حیا هم خودتان هستین لطفا مزخرف نظر ندین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه