|

تیپ های آن ور آبی فلور نظری؛ هر روز پلنگ تر از دیروز! +عکس

فلور نظری بازیگر زن 53 ساله ای که هر روز جوان تر و جذاب تر می شود!

لینک کوتاه کپی شد

فلور نظری بازیگر 53 ساله سینما و تلوزیون است که بیشتر او را در سریال های طنز دیده ایم. فلور نظری از دسته خانم های بازیگری است که با وجود اینکه سن کمی ندارد اما هنوز هم بسیار جوان به نظر می رسد.

به گزارش «شایانیوز» البته ناگفته نماند خانم بازیگر به جز دل شاد و جوانی که دارد عمل های زیبایی زیادی هم بر روی صورتش انجام داده است. فلور نظری از هنرمندان دوست داشتنی ایرانی است که بسیار هم اهل تفریح و خوشگذرانی می باشد و در حال حاظر نیز در خارج از کشور به سر می برد. در ادامه عکس هایی از فلور نظری را مشاهده می کنید.

فلور نظری

فلور نظری

فلور نظری

بیوگرافی فلور نظری:

فلور نظری زاده ۱ بهمن ۱۳۴۷ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد. فلور نظری، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.وی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است.

فلور نظری

و اما ماجرای دعوای فلور نظری با بهاره رهنما

در برنامه «شام ایرانی» در فصل جدید، مریم امیر جلالی شهرزاد کمالزاده، بهاره رهنما و فلور نظری حضور دارند.

در جدیدترین قسمت این سری از شام ایرانی شاهد دعوا و رنجش بین فلور نظری و بهاره رهنما بوده ایم. گویا وسط صحبت‌های بهاره رهنما، فلور نظری می‌خندد و همین موضوع به مزاج بهاره رهنما خوش نمی‌آید و او فکر می‌کند فلور نظری حرف‌های او را به سخره گرفته است. از همین جا جدال بین این دو بازیگر ادامه می‌یابد؛ تا حدی که در اواسط جر و بحث بین فلور نظری و بهاره رهنما، فلور نظری از گفتن واژه بی ادب از سوی بهاره رهنما بسیار جا می‌خورد و با گریه میز شام را ترک می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه