|

عرض اندام محمدرضا گلزار؛ عجب هیکلی ساختی آقای سوپراستار! +عکس

محمدرضا گلزار سوپراستار خوش تیپ ایرانی عکسی از خود در باشگاه بدنسازی منتشر که در آن عضلات و اندام او به وضوح نمایان است.

لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا گلزار سلبریتی و بازیگر خوش تیپ ایرانی است که دستی هم بر خوانندگی و نوازندگی نیز دارد. گلزار از پرطرفدار ترین آقایان ایرانی است که در هر مکان عمومی حضور داشته باشد نه تنها دختران بلکه خانم های بسیار به او عشق می ورزند.

به گزارش «شایانیوز» محمدرضا گلزار نزدک به 11 میلیون دنبال کننده دارد و بسیار هم در اینستاگرامش فعال است. وی در قاب تلویزیون کمی چاق به نظر می رسد اما اگر سری به پیج آقای بازیگر بزنید می بینید که او چاق نیست که هیچ، هیکلی عضله ای و چند تیکه دارد. گلزار هر از گاهی با انتشار تصاویری از خود در باشگاه بدنسازی دل هوادارانش را می برد. به تازگی هم تصویری از خود منتشر کرده حجم بدنی این هنرمند عزیز به وضوح دیده می شود.

محمدرضا گلزار

محمد رضا گلزار اعتماد به‌ نفس بالایی دارد

حرکات بدن و فرم ایستادن  محمدرضا گلزار  شخصیت متفاوتی برایش به وجود آورده است. او به‌عنوان یک بازیگر زبان بدن موفقی دارد. نوع پوشش و گرفتن ژست‌های مناسب نشان می‌دهد به‌خوبی زاویه دوربین را می‌شناسد و شکل مناسب نشستن و ایستادن به‌عنوان چهره‌ای محبوب را به‌خوبی می‌داند. او گام‌های باصلابتی برمی‌دارد و زبان بدنش اعتمادبه‌نفس بالایی را القا می‌کند.

محمدرضا گلزار

گلزار خوش‌سلیقه است...

او بسیار خوش‌استایل است و با دقت نظر لباس می‌پوشد. طبق گفته خودش، از سال 2008 انتخاب لباس‌هایش توسط یک استایلیست حرفه‌ای صورت می‌گیرد. البته سلیقه خودش هم خوب بوده و این مسئله برای استایلیستش نکته مثبتی است تا بتواند سبک خوب و متفاوتی برایش خلق کند.

محمدرضا گلزار

لباس، پرچم هنرمند است

در دنیای امروز، ظاهر هنرمند با کاری که انجام می‌دهد، برابری می‌کند. یک هنرمند مقابل مخاطبانش مسئول است به‌خصوص در مراسم مختلفی که حضور می‌یابد. لباس بازیگر مثل پرچمی است که با خودش حمل می‌کند.

  • A. F ارسالی در

    خیلی خوبی اقای گلزار یه چیز فراخوب عاشقتیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه