|

"جذابیت و خوشگلی" هانیه توسلی در نقش منصوره دوچندان شد! +عکس

هانیه توسلی تصاویری جذاب و دیدنی از خود در نقش منصوره سریال «زخم کاری» منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

هانیه توسلی بازیگ خوشگل و معروف ایرانی است که چهره ای نچرال و طبیعی دارد. هانیه توسلی علاوه بر چهره خوب بازی بسیار دیدنی ای هم دارد و در هر نقشی که باشد به بهترین نحو ایفا می کند.

به گزارش «شایانیوز» هانیه توسلی در حال حاظر در سریال پر بیننده «زخم کاری» از نقش های اصلی است. او از بازیگران پر طرفدار و محبوب ایرانی محسوب می شود. توسلی در فضای مجازی تنها در اینستاگرام فعالیت دارد که نزدیک به دو میلیون فالوور نیز او را دنبال می کنند. خانم بازیگر به تازگی تصاویری جذاب و دیدنی از خود در نقش منصوره سریال زخم کاری منتشر کرد که با نظرات خوب کاربران همراه بود.

هانیه توسلی

هانیه توسلی

سریال پر بیننده «زخم کاری» که به هفته ای 13 میلیون دانلود رسیده است اما حواشی و بگیر و ببند های زیادی هم داشته و تاکنون بار ها سانسور شده به گونه ای در قسمت 7 این سریال حجم سانسور ها توسط ساترا به قدری زیاد بود که از پخش آن جلوگیری شد و با تاخیر چند روزه منتشر شد.

ساترا به خیال خود می خواهد از پخش سکانس های منشوری جلوگیری کند اما با سانسور های زیاد و حواشی زیادی که برای این سریال ایجاد کرد باعث شد تا طرفداران بیشتری پیدا کند و بیننده ها برای دیدن آن حریص تر شوند. علاوه بر آن نوع فیلم نامه و کاراکتر های جالبی که برای این سریال در نظر گرفته شده باعث شد تا "زخم کاری" به پربیننده سریال شبکه خانگی تبدیل شود و با فیلم "گرگ وال استریت" رقابت کند و هم امتیاز شود.

زخم کاری قسمت های پایانی اش را می گذراند اما همچنان برای مخاطب جذاب و مرموز است.

زخم کاری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه