|

عشق و حال "تتلو" با دخترای اکیپش؛ حرکات "مستهجن" آقای رَپر! +فیلم

تتلو اینبار با دختران تیم کاری اش تصویری سه نفره منتشر کرد و آن ها را خانواده خود خطاب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

امیر تتلو خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت دارد. تتلو از اولین خوانندگان سبک آر اند بی در ایران است که به صورت زیرزمینی بود. او زمانی که در ایران فعالیت داشت از چهره های حاشیه دار و خبر ساز بود چه برسد به الان که دیگر برای خودش سبک های عجیب و غریب دارد.

به گزارش «شایانیوز» تتلو چند سالی است که در ترکیه اقامت دارد. او ریز ریز با گذشت زمان و دست به کار های کثیف و غیر عادی بسیار معروف تر و البته محبوب تر شد. آقای رپر پس از مهاجرت سبک شعر هایش تغییر کرد. او ابتدا کمی الفاظ رکیک چاشنی نوشته هایش کرد و وقتی دید با استقبال شدید جوانان و نوجوانان روبرو شد این حرکت را بیشتر و بیشتر کرد تا جایی که دیگر بعضی از آهنگ هایش را در تنهایی هم نمی شود گوش داد!

120962280_1051611218604453_4396680020608459964_n

تتلو در آن ور آب ها با شهرت باورنکردنی که پیدا کرد اشتهایش چند برابر شد و با دختران زیادی معاشقه داشت. او آنقدر پیش رفت و آنقدر هواداران کم سن و سالش زیاد شد که دیگر خود را "سلطان" خطاب می کرد. تتلو در این چند سال اخیر بعد از مهاجرتش روش های زیادی را برای جذب مخاطب و سمی کردن ذهن و راه جوانان و نوجوانان امتحان کرد و البته موفق هم بود، تتلو آنقدر این راه را ادامه داد تا اینکه در پیج اینستاگرامش اعلام کرد دختران 15 تا 20 سال و به قول خودش "نیوفیس" برای برقراری رابطه جنسی با تتلو اعلام حضور کنند اما خیلی زود به دلیل اعلام گزارش و زیرپا گذاشتن قوانین این سرویس، پیج اینستاگرامی اش برای همیشه بسته شد.

تتلو حالا تنها در یک پیج اینستاگرامی فعالیت دارد که آن هم برای کارهای تتو و تتوآرتیست هایش است. اما به تازگی عکسی با دو دختر منتشر کرد و در کپشنش دختران را خانواده خود خطاب کرد. این دو دختر از عضو های تیم کاری اش در نوازندگی هستند که برای کنسرت مهر ماه تتلو در حال تمرینات می باشند. یکی از این دو دختر درام می نوازد و یک دیگر گیتار برقی. از آن جایی که سلطان از هیچ دختری نمیگذرد احتمالا با این دختران هم روابط جنسی و نامتعارف دارد.

تتلو

 تتلو

 • محمد ارسالی در

  این تتلو آشغال که شبیه کفتارهه چیه این همه مطلب ازش مینویسید و وقت همه را هدر میدید.

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا یکی توی ترکیه پیدا نمیشه این حرام زاده را کلک اش را بکنه مرگ بر مسولین ترکیه ادعای مسلمونی می کنند اما تو کشورشان فساد بیداد میکنه

 • محی ارسالی در

  واقعا حيف اون صدائی ک داره....ادم خودشو میبینه از غذا خوردن و زندگی سیر میشه چه برسه بقیه چیزا...فقط عقده
  کمبود محبت
  همین

 • MOHAMAD AMIN ارسالی در

  تتلو باخودت چیکار کردی چرامثل قبلنا آهنگ خوب نمیخونی مثل گرگ1 چرا باخودت اینجوری میکنی خیلی خودتو زشت کردی تتلو😢

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه