|

دنیا مدنی در آسانسور از موهای بلوندش رونمایی کرد!

دنیا مدنی با انتشار تصویری از خود نشان داد که از سفر ارمنستان برگشته است.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر شناخته شده و فعال در شبکه های اجتماعی است. دنیا مدنی در حال حاظر 706 هزار دنبال کننده دارد و با بیش از 1000 پست در اینستاگرام فعالیت می کند.

به گزارش «شایانیوز» دنیا مدنی بسیار اهل تفریح و خوش گذرانی است حالا چه در ایران باشد و چه در خارج از ایران. خانم بازیگر علاقه زیادی به انتشار تصاویر خود مخصوصا در آسانسور دارد و این روش پایه ثابت عکس های اوست. مدنی به تازگی عکسی از خود منتشر کرد که با توجه به تبلیغی که از موهای بلوندش کرده نشان می دهد از سفر ارمنستان به ایران برگشته است.

دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

ازدواج دنیا مدنی: 

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دنیا مدنی

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان
دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان
دنیا مدنی و پدرش میرولی الله مدنی
دنیا مدنی و پدرش میرولی الله مدنی

دنیا مدنی

دنیا مدنی

دنیا مدنی

دنیا مدنی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه