|

پاچه خواری زن مهدی قایدی واسه عشقش؛ ندید گرفتن هواداران استقلال!

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی پس از گذشتن از استقلال و پیوستن به شباب الاهلی، برای کم کردن خشم هواداران استقلالی استوری جالب منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی ستاره استقلالی هاست که پس از جنجال هایی که در ایران درست کرد حالا به خواسته خود رسیده و دیگر می تواند در کشور عربی با خیال راحت کشف حجاب کند.

به گزارش «شایانیوز» ستاره معصومی به واسطه همسرش و عکس های پلنگ طوری که از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد، به بیش از نیم میلیون فالوور رسید و حتی هر از گاهی برای جلب توجه بیشتر به سوالات کاربران درباره مهدی قایدی پاسخ هایی عجیب می داد و آن ها را به قولی در خماری نگه می داشت.

حالا پس از قرارداد مهدی قایدی با شباب الاهلی و هجوم هواداران به پیج خانم معصومی، وی با ترفندی جالب از همسرش تعریف کرده و برای اینکه خشم هواداران کمتر شود متنی در استوری منتشر کرد.

ستاره معصومی

بیوگرافی مهدی قائدی:

مهدی قایدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر ، فوتبالیست پست مهاجم است.

با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می کند که با القاب باشو و نیمار آسیا معروف است. او بعد از هفت سال بازی در پایه های ایرانشهر سال 1395 وقتی وارد 18 سالگی شد به رده بزرگسالان این تیم راه یافت.

ازدواج مهدی قائدی

مهدی قایدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با خانم ستاره معصومی دختر 28 ساله با فاصله سنی هفت سال ازدواج کرد تا بخشی از حاشیه هایش کم شود.

ستاره معصومی

ستاره معصومی

 ستاره معصومی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه