|

"مهدی قایدی" رفت؛ زنش دیگه میتونه با خیال راحت شلوارک بپوشه!

مهدی قایدی سرانجام قرارداد سه ساله اش را با امارات بست و همسرش با خیال راحت می تواند کشف حجاب کند.

لینک کوتاه کپی شد

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی ستاره استقلالی می باشد که دیگر بار سفر را بسته اند و سرانجام پس از محدودیت ها و جنجال هایی که در ایران داشته اند می توانند آزادانه عمل کنند.

به گزارش «شایانیوز» ستاره معصومی از فعالان اینستاگرام است و با توجه به تصاویری که منتشر می کند ظاهرا علاقه ای هم به حجاب و پوشش اسلامی ندارد و حتی هر از گاهی کشف حجاب هم می کند. مهدی قایدی به همراه همسرش بارها به امارات سفر کرده اند و حتی آخرین باری که به دوبی رفتند پوششی نامتعارف داشته اند و پس از بازگشت از طرف پیشکسوتان استقلال تذکراتی هم شنیدند.

Untitled

به تازگی مهدی قایدی قراردادی سه ساله با امارات بسته است و جدا از پول خوبی که از این تیم عربی دریافت می کند، حداقل سه سال از محدودیت های پوششی در ایران هم دور می شود. حالا همسر آقای فوتبالیست دیگر به خواسته اش رسیده و با خیال راحت می تواند شلوارک اش را بپوشد!

از آنجایی که ستاره معصومی علاقه زیادی به زندگی لاکچری و آزادانه دارد دیگر به چیزی که می خواست رسیده است اما در این میان واکنش و ناراحتی هواداران استقلال و مهدی قایدی هم به شدت در نظرات عکس های ستاره معصومی دیده می شود.

setareh.masoumi_1629050722_1

setareh.masoumi_1624267249

 • مسعود ارسالی در

  هردوشون خیلی احمق هستن اگه بخوان برگردن توی این جهنم !!

 • ناشناس ارسالی در

  گدا گشنه ها به روز شدن با این همه مشکلات

 • ناشناس ارسالی در

  غیرت قائدی هم تو هرزگی، زنش گم شده... خدا به دادش برسه...

 • سجاد ارسالی در

  با این زنی که داره هیچی نمیشه

  زن ذلیل بدبخت

 • زیبا ارسالی در

  وای بر ما با این قضاوت های که می کنیم

 • ناشناس ارسالی در

  به ماچه دیگران بیکارید از مادران داغدار کرونا فیلم بزارید این هابه ماچه تازه به دوران رسیده ها چه قدمی برا مردم بدبخت که دارند میشن پرپر برداشتند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه