|

ممنوعیت خوردن خیار و هویج برای خانم ها در صدا و سیما!

peyman ghasemkhani shayanews

پیمان قاسم خانی در گفتگویی از ممنوعیت و محدودیت های خانم ها در تلویزیون توضیحاتی جالب داد.

لینک کوتاه کپی شد

پیمان قاسم خانی بازیگر، نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلوزیون است. پیمان قاسم خانی همسر سابق بهاره رهنما بود که بعد از 24 سال زندگی مشترک و داشتن دختری به نام پریا، در سال 94 تصمیم به جدایی گرفتند.

به گزارش «شایانیوز» پیمان قاسم خانی در گفتگویی از ممنوعیت و محدودیت های خانم ها در تلوزیون توضیحاتی داد و نکته جالبی درباره سانسور در صداوسیما گفت که بسیار جالب توجه است. وی گفته که نمایش خوردن خیار و هویج برای خانم‌ها در تلویزیون ممنوع است.

پیمان قاسم خانی

ممنوعیت هویج و خیار!

او در پاسخ به این سوال که چرا شخصیت‌های محوری کارهایش مرد هستند گفت:

به خاطر مردسالاری نیست. همان‌طور که خانم میلانی دوست دارد درباره زن‌ها فیلم بسازد چون خودش زن است، برای من هم راحت‌تر است که برای مردها بنویسم، چون آن‌ها را بهتر می‌شناسم. ضمن اینکه کمدی نوشتن برای آقایان راحت‌تر است.

بالاخره برای خانم‌ها مشکلات ممیزی وجود دارد و آن‌قدر که مردها را می‌توان جلف کرد، نمی‌شود با خانم‌ها شوخی کرد! شوخی نوشتن برای زن‌ها خیلی راحت نیست، مخصوصا وقتی بدانیم در تلویزیون خانم‌ها حتی اجازه خوردن خیار یا هویج را هم ندارند!

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی چندی پیش پس از چند سال مجرد ماندن بالاخره ازدواج کرد. آن هم چه ازدواجی! پیمان قسم خانی با میترا ابراهیمی «دکتر روانشناس و مستندساز، دارای مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان» مزدوج شد.

پیمان قاسم خانی متولد 30 دی ماه سال 1345 است اما میترا ابراهیمی متولد 2 اسفند ماه سال 1369 است که اختلاف سنی این زوج جنجالی و خبر ساز شده بود.

پیمان قاسم خانی

ابراهیمی در مصاحبه ای اینستاگرامی به حواشی پرداخت. ابراهیمی در این مصاحبه گفت اولین باری که شایعه ی ازدواج آن ها منتشر شد بسیاری در فضای مجازی به او تهمت زدند عامل جدایی پیمان قاسمخانی از همسر سابقش بهاره رهنما بوده است. او درباره ی این شایعه اینگونه توضیح داد:

«اولین باری که پیمان را دیدم به سال ۹۵ برمی گردد. ما دوست مشترکی داریم که دوستدار حیوانات است و از هنرمندان مختلف برای حمایت از حیوانات دعوت می کند. با خیلی از هنرمندان اینگونه آشنا شدم و پیمان هم یکی از همان ها بود. پیمان هم علاقه ی زیادی به حیوانات دارد. اولین باری که دیدمش یک سال و نیم از طلاقش می گذشت. آن زمان هم اتفاق خاصی بینمان نیفتاد. قبل از آن فقط کارهایش را دیده بودم و شناختی از او نداشتم.»

پیمان قاسم خانی

«این تهمتی که زدند نه در شأن من و پیمان است نه در شأن خانواده هایمان. دائم می گفتند همسر سابق پیمان همیشه از نقش یک دختر جوان در طلاقش گفته. در صورتی که ایشان هیچوقت چنین حرفی نزدند. ویدئویی هست که در آن خانم رهنما درباره ی مسأله ی خیانت و ورود دختران جوان به زندگی مردان متأهل صحبت می کنند. اما وقتی مصاحبه کننده از ایشان می پرسد که آیا خودشان هم چنین تجربه ای داشتند می گویند نه برای خودشان چنین اتفاقی نیفتاده اما چون در حوزه ی زنان فعالیت دارند درباره ی این مسأله صحبت می کنند. خودم هم چون این شایعات به گوشم خورده بود قبل از ازدواج با پیمان درباره ی این ویدئو جستجو کردم و دیدم اصل ماجرا این است.»

میترا ابراهیمی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی