|

استوری نیکا سوژه شد؛ نزدیکی زیاد نیکای پایتخت به تتلو! +عکس

نیکا فرقانی به تازگی هنگ درام خریده است و حدس و گمان ها بر این است که آن را از تتلو گرفته است!

لینک کوتاه کپی شد

تتلو از اون جایی که خارج از ایران زندگی می کند و مخارج بالایی دارد با وجود اینکه آهنگ های زیادی بیرون می دهد اما ظاهرا خرجش بیشتر از دخلش است و گاهی با روش های عجیب می خواهد درآمدزایی کند.

به گزارش «شایانیوز» تتلو یک بار درخواست شش میلیاردی از مردم داشت تا آهنگ جدیدش را انتشار دهد. یک بار با فروش تندیس هایی از صورت خودش قصد پول درآوردن داشت. چند ماه پیش هم با فروش لوازمی مثل تیشرت و هنگ درام!

حالا به تازگی نیکا فرقانی از هنگ درامی که خریده است استوری ای منتشر کرد و از آن جایی که قبلا تتلو روی سارا و نیکا به گفته خود کراش داشته؛ گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شاید نیکا این هنگ درام را از تتلو گرفته و ممکن است روابطی به دور از چشم داشته باشند.

Untitled

سارا و نیکا

انتشار عکس سارا نیکا در استخری در خارج از کشور با حواشی فراوانی همراه بوده است. به نظر می رسد یک ایرانی که تصادفا در آن استخر حضور داشته است بدون رعایت اخلاق عکس دو بازیگر جوان ایرانی را منتشر کرده است. پس از انتشار عکس نیمه برهنه سارا و نیکا در استخر واکنش های فراوانی به این ویدئو صورت گرفت.

و اما واکنش تتلو به عکس سارا و نیکا در استخر

برخی از آنها حمایت کردند و برخی دیگر معتقدند آنها باید به قوانین کشور خودشان هم احترام بگذارند. یکی از عجیب ترین واکنش ها واکنش تتلو به فیلم استخر سارا و نیکای پایتخت بود. تتلو که پیشتر به دلیل حجاب این دو دختر ادعا کرده بود از آنها خوشش می آید از انتشار این عکس ها ناراحت شد و نوشت: « عکس لُختی سارا و نیکارو دیدم . اینا همون به دردِ نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.»

تتلو و سارا نیکا

 • مینا ارسالی در

  این ها همه الکی هست ک درباره ی این دو تا جوون درست کردن و کاملا معلومه ک فتوشاپه اونا اگ واقعا رفته بودن استخر ک نمی‌داشتند کسی ازشون عکس بگیره و اگ هم یواشکی گرفتن خب سارا نیکا ک همین جوری مثل مجسمه واینمیستن یا راه میرن یا هر چیز دیگ ولی این عکس کاملا واضح هستش .

  فقط و فقط چنتا دروغ هستن ، اصلا باورشون نکنید .

 • ناشناس ارسالی در

  ماهم همین دیدگاه رو داریم .درست گفتید همینطوره که گفتید...باتشکر

 • ناشناس ارسالی در

  چیه گیردادیدبه این دوتابدبخت توپارکهاوبوستان هامون روزروشن داریم فسادمیبینیم اینارو ول کنید

 • علی ارسالی در

  بعضی ها با اعمالشان کار شیطان را سبک میکنند

 • ناشناس ارسالی در

  حالم بهم خورد هر جا نگاه می‌کنی اسم این دو نفره بس کنین دیگه بابا

 • ناشناس ارسالی در

  دیگه سوژه ندارید گیر دادین به این بدبختا
 • ناشناس ارسالی در

  این تتلو خودشیطانه بدبخت ها نجس

 • رضا املی ارسالی در

  تتلو شاه ایرانی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه