|

تتلو: واکسن نمی زنم ولی شما بهم حال بدید و با واکسن بیاین کنسرتم!

در حالی که بسیاری سلبریتی ها به خارج از کشور برای تزریق واکسن کرونا رفته اند، تتلو در کانال تلگرام خود اعلام کرد واکسن نمی زند!

لینک کوتاه کپی شد

این روز ها بسیاری از هنرمندان و سلبریتی ها هر کدام به طریقی خود را به واکسن کرونا می رسانند، تعدادی به خارج از کشور می روند و واکسن را تزریق می کنند و تعدادی هم به طور داوطلبانه به دنبال سهمیه هنرمندان واکسن ایرانی را زدند.

به گزارش «شایانیوز» اما تتلو در کانال تلگرامی اش اعلام کرده نمی خواهد واکسن را بزند. تتلو به گفته خودش تصمیم دارد در ترکیه کنسرت برگزار کند اما نمی خواهد واکسن بزند و خواسته تا هوادارانش واکسن را بزنند و بعد وارد سالن کنسرت شوند.

امیر تتلو

تتلو میشه گفت عجیب ترین و پر حاشیه ترین خواننده ایرانی است که دوست دارد برای هر رفتار ناجوری که انجام می دهد دلیل و استدلالی از قوانین خودش بیاورد و تقریبا برا همه کارهایش یک دلیل عجیب غریب دارد. در مورد این کارش هم حرف ها و توضیحات جالبی را زده است. تتلو گفته: «شاید یکی از قوانین کنسرت این باشه که فقط کسایی که واکسن زدن میتونن وارد شن!»

امیر تتلو

علت عجیب واکسن نزدن امیر تتلو

او افزود: «پس از الان به فکر واکسن هاتون باشین  چرا ؟ چون من واکسن نزدم نمیخوام مریض شم. به همون دلیلی که پاسپورتمو تمدید نکردم!  چون اعتماد ندارم برم بیرون از خونه!.»

وی گفت: « یه بار رفتم کیملیکمو (اقامت توریستی ترکیه) بگیرم یه ماه کردن مارو زندان. شما جای من باشین از خونه بیرون میرین ؟ من اصلا برای رعایت پروتوکول های بهداشتی بیرون نمیرم.»

تتلو گفت: « مگه خود دولت ها نمیگن جاهای شلوغ نرین؟ خب من نمیرم ! صبر میکنم مشکل کرونا حل شه بعد میرم! او گفت من حتی واسه تمدید پاسپورت نرفتم ! حتی واسه واکسن هم نمیرم! شلوغه !! میذارم همه واکسن بزنن !

وی افزود: « تموم که شد من میرم میزنم !! مزاحم هیشکی هم نمیشم الکی. من صبور ترین و قانومند ترین مهمان در استانبول هستم که حتی یکبار مزاحم پلیس و دادگاه و سفارت و حتی یک حیوون هم نشدم!

کلا یه بار منو خودشون به اشتباه گرفتن ! اونم واسه کار اداری که خودشون گفتن رفتیم ! اونم هر چی گفتن گفتیم چشم و کلی هم پول وکیل دادیم  حتی تو زندانشونم کلی به زندانیا حال دادیم.

این خواننده رپ در آخر گفت: «پس چی شد ؟ من واکسن نمیزنم! به این دلیل که بقیه ممکنه کار مهم تر داشته باشن و توی صف باشن! جایی هم نمیرم چون ممکنه بقیه کار مهم تر داشته باشن!.»

امیر تتلو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه