|

مهاجرت برای کشف حجاب؟

بازیگران زنی که حجاب را دوست نداشتند!

مهناز افشار، صدف طاهریان و... بازیگرانی بودن که از ایران مهاجرت کرده و اقدام به کشف حجاب کردند، این بازیگران مشهور و نیمه مشهور گویا حجاب…

لینک کوتاه کپی شد
1

طی سال های اخیر تعدادی از زنان بازیگر سینما و تلوزیون حجاب از سر و بدن برداشتند و به مرور این امر را عادی و بی دردسر جلوه دادند. در ادامه تعدادی از این بازیگران که به کشور های مختلف مهاجرت کردند و بی حجاب و برهنه شدند را مشاهده می کنید.

Untitled

صدف طاهریان

به گزارش «شایانیوز»،صدف طاهریان در آبان ماه 94 چندین عکس بدون حجاب و متفاوت با عکس های قبلی اش در اینستاگرام منتشر کرد. دقایقی پس از آن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اینستاگرام او هک نشده و از کامنت ها و توجه کاربران تشکر کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ، مهاجرتش به دوبی ، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نمود.

صدف طاهریان در ایران به عنوان بازیگر سینما فعالیت اندکی داشت و نسبتا موفق نبود اما وقتی مهاجرت کرد به عنوان مدل فعالیت داشت و عکس هایش با لباس های فوق برهنه بود؛ وی به این ترتیب توانست به ترقی کرده و به شهرت برسد.

iran_actor_actress_1626204807_3

مهناز افشار 

مهناز افشار بازیگر مطرح ایرانی که فعالیت چشمگیر و خوبی هم در سینمای ایران داشت اما پس از مهاجرت به تدریج حجابش را کنار گذاشت اما به نظر می سرد که مهناز افشار هنوز پل های پشت سرش را برای بازگشت به ایران خراب نکرده و تصمیم به بازگشت دارد و هنوز مانند سایر بازیگران به ورطه برهنگی سقوط نکرده است.

iran_actor_actress_1626204807_4

روناک یونسی

روناک یونسی از چهره های معروف سینما و تلوزیون بود؛ او و همسرش محسن میری سالهاست که در کانادا زندگی می کنند.

iran_actor_actress_1626204807_5

شقایق نوروزی

شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی بازیگر سینما و تلوزیون در نهایت بعد از سال‌ها بازیگری در سال 96 وقتی 33 ساله بود بار سفر بست و برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد.

iran_actor_actress_1626204807_6

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگری که گفته می شود به ترکیه مهاجرت کرده است ، در لایو اینستاگرامش با نشان دادن موهایش گفت : موهایی که می بینید زیر 2 سانت است و طبق قوانین جمهوری اسلامی این مو به لحاظ اسلامی دچار اتفاقاتی نمی شه...!

او درباره کشف حجاب هم چنین اظهار نظر کرد : «این اتفاق دیر یا زود می افتاد؛ این خود واقعی من است!»

ریحانه پارسا پس از مهاجرتش هر روز برهنه تر از دیروزش شد  و در حال حاظر فعالیت خاصی جز دوست شدن با شاخ های اینستایی و جذب فالوور از طریق لخت شدنش ندارد.

Untitled

آیتک جاویدنژاد

آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

iran_actor_actress_1626204807_8

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه بازیگر ایرانی سینما ، تلویزیون و تئاتر است. وی در حال حاضر از کشور مهاجرت کرده و در شبکه فارسی زبان خارجی GEM TV ، مشغول بازیگری است.

  • ع-ف ارسالی در

    کلا هیچکدام از بازیگران خانم وحتی بعضی از اقایان بازیگر کشورمان به حجاب واداب اجتمایی علاقه ایی ندارند

  • داود ارسالی در

    بخدا زشته اینقد دخالت تو کار خانوم ها نکنید.

  • ناشناس ارسالی در

    اداب اجتماعی ربطی به حجاب نداره....پوشش یک موضوع شخصی هست این خق بایدبه رسمیت شناخته بشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها